Foto: instagram.com(gilmarphotos)

Naďa Černá / / Série
Mnohí určite veľmi dobre vedia, že za krásnymi a perfektnými fotkami, ktoré vidíme na sociálnych sieťach, je omnoho viac driny, ako sa na prvý pohľad zdá.

Nie každý fotograf ukazuje svoje fotografie pred a po úprave. Takisto nie každý ukazuje aj to, čo sa deje za objektívom. Perfektné fotky, ktoré vidíme na sociálnych sieťach však nie sú na začiatku vôbec tak dokonalé, ako sa na prvý pohľad zdajú.

Brazílsky fotograf Gilmar Silva dal dohromady niekoľko svojich snímok a ukazuje tak svetu za pomoci sociálnych sietí, pravdu o tom, ako vzniká väčšina jeho fotografií. Krásne, vyretušované fotografie, na ktoré sme zvyknutí, majú za sebou omnoho viac driny, ako sa na začiatku zdá.

Sériu fotografií, v ktorých fotograf ukazuje fotografie pred a po úprave, nazval LUGARxPHOTO, čo v preklade znamená „miesto a fotografia“. Za pomoci týchto fotografií tak ukazuje, že aj z obyčajného miesta sa mnohokrát dá vytvoriť neobyčajná fotografia.

LUGARXFOTO 😍🙌🏼📷 Alguém aí tava com saudade das fotos com reflexo na água? Ontem saiu essa linda foto na sessão da @julicarvallho 📷❤️ Se liga nos Stories que quando atingirmos a marca de 20k likes iremos postar dicas para fazermos esse tipo de imagens 🎉✨🙌🏼 Marca seu amigo para ele não perder essa super dica 😉📷❤️ . . . #gravidez #gravida #dante #itsaboy #maedemenino #maedeprimeiraviagem #pregnantlife #pregnant #pregnantstyle #gestante #pregnantbelly #fitpregnancy #instapregnancy #gravidinha #bump #belly #moda #repost #fisioterapia #physiotherapie #physiotherapy #physioterapy #cuidadoscomasaude #massagem #massage #terapiamanual #physicaltherapy #pilates #fisioterapeuta #fisio

A post shared by Gilmar 'Silva Fotografia 📷❤ (@gilmarphotos) on


Pozri aj: Urobí z vás úplne iného človeka. Modelky XXL veľkostí ukazujú, aký klamlivý dokáže byť Photoshop

designyoutrust.com
0
Komentovať (0)