Foto: Wikimedia (wellcomecollection.org, Anirudh Kou)

Známy americký exorcista John Esseff, obvinil speváčku Céline Dion z toho, že je posadnutá diablom.

Céline Dion, ktorú svet pozná najmä vďaka titulnej piesni k Titanicu, prežíva neľahké obdobie. Pred dvomi rokmi jej umrel manžel a v súčasnosti má problémy so sluchom. Ako speváčke jej táto skutočnosť poriadne komplikuje život. Aby toho nebolo málo, oprel sa do nej aj kňaz John Essef, ktorý vyhodnotil, že je posadnutá diablom na základe reklamy na detské oblečenie.

Nedáva to zmysel? Ani nebude. John Esseff má viac ako 40-ročnú prax vo vyháňaní diabla, čo ho zrejme oprávňuje na to, aby ukazoval prstom na „posadnuté“ celebrity. Svoje slová adresoval portálu National Catholic Register, ktorý má pomerne kontroverznú povesť. Esseff tvrdí, že speváčku ani nemusel vidieť vystupovať naživo na to, aby usúdil, že paktuje s diablom.

Prezradiť ju vraj mali iluminátske gestá a reklama na detské oblečenie. V tej Dion vošla do pôrodnice a čarovným mávnutím zmenila oblečenie chlapcov v modrom a dievčat v ružovom na čiernobiele. Prostredníctvom tejto kampane sa snaží bojovať s rodovými stereotypmi. V kampani sa spojila so značkou Nununu, ktorá vyrába unisex detské oblečenie.

Na oblečení sa nachádza niekoľko neutrálnych symbolov, grécky kríž, ktorý je zároveň logom spoločnosti a nápis New Order (Nový poriadok). Značka so slávnou speváckou posilou tak bojujú za to, aby si deti mohli svoje pohlavie vybrať sami. Práve tento prejav považuje Esseff za dielo Satana. Pre National Catholic Register povedal, že Boh stvoril len dva rody a chaos medzi nimi sa snaží nastoliť diabol.

Speváčka sa zatiaľ rozhodla nereagovať na vyjadrenie exorcistu. V súčasnosti pracuje stále na svojom albume, no pre zmieňované problémy so sluchom bola nútená zrušiť niekoľko koncertov.

nme.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy