theladbible.com

Desiata séria Teórie veľkého tresku skončila a budúcnosť seriálu bola dlho neistá. Všetky hlavné postavy už ale majú pripravený kontrakt a seriál môže pokračovať ďalej.

Sitcom o partii mladých vedcov známych svojou inteligenciou a totálnou neschopnosťou socializovať sa, úspešne bavil divákov desať sérií. Po ukončení desiatej série čelil niekoľkým problémom a chvíľu to vyzeralo, že sa s Leonardom, Sheldonom, Rajeshom a Howardom rozlúčime natrvalo. 

theladbible.com

Jedným z problémov, ktorým seriál čelil, bol nerovnomerne rozdelený honorár medzi hlavné a vedľajšie postavy seriálu. Zatiaľ, čo herci hrajúci Leonarda, Sheldona, Rajesha, Howarda a Penny za jednú časť dostanú jeden milión dolárov, herečky hrajúce Amy a Bernadettu mali dostať „len“ dvestotisíc dolárov za jeden diel seriálu.

giphy.com

Vzhľadom na to, že Amy a Bernadetta sú takisto pre seriál dôležité (aj napriek faktu, že sa v seriáli objavili až v tretej sérii), pripadalo to nespravodlivé nielen samotným herečkám, ale aj ostatným hlavným postavám, ktoré sa ponúkli, že sa vzdajú desatiny honoráru z každej časti, čo vytiahne honorár pre Amy a Bernadettu na štyristopäťdesiat tisíc dolárov za časť.

Dobré vzťahy medzi hercami hlavných postáv zachránili budúcnosť seriálu a my sa môžeme tešiť na ďalšie dve série. Jedenásta séria by sa mala začať vysielať v septembri 2017.

Pozri aj: 10+ filmových osobností, o ktorých by ste to vôbec nepovedali, no ešte stále nemajú Oscara

interez.sk (Martin Majdák) theladbible.com 

 

Príbehy
0
Komentovať (0)