Foto: MovieStillsDB

Koncept MCU čaká veľkolepé rozšírenie.

Superhrdina komiksového vydavateľstva Marvel sa filmovým fanúšikom predstavil už v dvoch sólovkách. Isté už nejaký čas tiež bolo, že sa vráti aj v tretej časti, viedli sa však diskusie o tom, či sa Deadpool pridá ku skupine superhrdinov z konceptu Marvel Cinematic Universe (MCU), keďže Disney sa po kúpe štúdia 20th Century Fox stalo vlastníkom filmových práv na príbeh. Prezident spoločnosti Marvel Studios napokon fanúšikov potešil viac než len jednou novinkou.

Keďže Marvel Studios vlastní gigant Disney a práve pod ním by mal vzniknúť aj očakávaný tretí diel Deadpoola, mnohí si mysleli, že inak drsný superhrdina už nebude tak dobrý, ako jeho predchádzajúce filmové časti. Kevin Feige – hlava štúdia Marvel – však potvrdil, že Deadpool zostane taký, aký bol. A čo viac, pre web Collider v rozhovore potvrdil, že sa tiež stane členom tímu Avengers. Deadpool tak bude oficiálne súčasťou konceptu MCU.

Foto: MovieStillsDB

Reynolds ako Deadpool tretíkrát

O tom, ako bude Deadpool 3 vyzerať, je zatiaľ skoro špekulovať, keďže celý projekt je podľa Feigea v počiatočnej fáze príprav. Už teraz je však jasné, že bude rovnako ako jeho predchádzajúce diely mládeži neprístupný, no bude súčasťou širšieho konceptu MCU. Hlavnú úlohu opäť stvárni Ryan Reynolds a sólovka Deadpoola nemusí byť jediným filmom, na ktorom aktuálne pod hlavičkou MCU pracuje.

Deadpoola opäť stvárni Ryan Reynolds. Foto: MovieStillsDB

„Aktuálne pracujeme na scenári a Ryan na to celé dohliada… Nakrúcanie nezačne tento rok,“ prezradil v rozhovore Feige, pričom nezabudol dodať, že Deadpool 3 bude mať s istotou rating R. To znamená, že Deadpool zo svojho sprostého slovníka nič nestratí, aj keď bude na snímke pracovať Disneyho štúdio.

Uvidíme ho aj v iných filmoch MCU?

Fakt, že Deadpool bude súčasťou konceptu MCU tiež ale okrem iného znamená, že by sa táto postava mohla ocitnúť aj v ďalších chystaných sólových filmoch či tímovkách. Tie ale zatiaľ ohlásené neboli. „Ryan je veľmi pracovne vyťažený a veľmi úspešný herec. V talóne máme niekoľko vecí, ktoré sme už stihli ohlásiť, a ktoré teraz musíme vyrobiť, no je skutočne vzrušujúce s tým vôbec začať,“ dodal Feige.

Dátum premiéry je zatiaľ neistý. Všetky filmovačky totiž stále brzdí koronavírusová pandémia. Ľady sa však už pohli, a tak je dosť možné, že v dohľadnej dobe sa dozvieme ďalšie zaujímavé informácie zo zákulisia príprav nových a plánovaných marveloviek. Samozrejme, o všetkých vás budeme pravidelne infromovať, stačí sledovať našu filmovú sekciu na webe.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )