Foto: Pixabay

David Meade je muž, ktorý stál za poslednou teóriou apokalypsy. Tá tvrdila, že na našej planéte má byť vyhladený život 23. septembra 2017.

Táto teória mala muchy. Najpodstatnejšia chyba bola tá, že koniec sveta sa neodohral. Autor sa zrejme niekde prepočítal. Netreba však zúfať, pretože David prišiel s novou teóriou, ktorá tiež tvrdí, že Zem bude zničená planétou Nibiru. Od 15. októbra majú našu planétu počas nasledujúcich siedmych rokov sužovať prírodné katastrofy ako tsunami, zemetrasenia a hurikány. David pri vysvetľovaní poukazoval na nedávne zemetrasenie v Mexiku a hurikány Harvey, Irma a Maria, ktoré majú byť predzvesťou sedemročného trápenia.

Je to len začiatok. Odkedy Ameriku zasiahlo 21. augusta zatmenie Slnka, padlo na nás niekoľko rozsudkov,“ hovorí David. Jeho predpovede pochádzajú z biblických veršov. Sú nimi Lukáš 21:25 a 26 „Na Slnku, na Mesiaci i na hviezdach budú znamenia. Národy na zemi budú plné úzkosti a zmätku z burácania mora a vlnobitia.“ hovorí prvý verš, z ktorého David vychádza. A za ním nasleduje ďalší: „Ľudia budú zmierať strachom a očakávaním toho, čo príde na svet, lebo nebeské mocnosti sa budú chvieť.

Pexels

V skutočnosti, však podľa má Davida prísť omnoho viac, než nejaké bežné prírodné katastrofy. Taktiež má nastať „nukleárna vojna medzi Spojenými štátmi, Britániou a našimi nepriateľmi – Ruskom, Čínou, Iránom a Severnou Kóreou.“ A nielen to. Do Zeme má naraziť asteroid s názvom Wormwood, ktorý má sledovať Planétu X naprieč slnečnou sústavou. David dodáva: „Bude to zahŕňať katastrofálne klimatické udalosti, ktorú sú prepojené s Planétou X alebo Wormwoodom.“ Úrady, ktoré sa zaberajú kozmom a vecami s ním súvisiacim, zvyčajne nereagujú na konšpiračné teórie. NASA však tentokrát mala potrebu sa k celej situácii vyjadriť.

Ich vyhlásenie hovorilo: „Planéta, o ktorej je reč, Nibiru, nikdy neexistovala, takže žiadna kolízia nenastane. Príbeh o Nibiru existuje už niekoľko rokov… a pravidelne sa recykluje do nových apokalyptických mýtov. Nibiru a ďalšie bájne planéty sú internetové hoaxy. Tieto tvrdenia nemajú žiadny reálny základ. Pokiaľ by Nibiru alebo Planéta X boli skutočné a mali by sa stretnúť so Zemou, astronómovia by o nich vedeli minimálne poslednú dekádu. V súčasnosti by tiež boli viditeľné voľným okom. Očividne nič také neexistuje.“

Pozri aj: Ďalší koniec sveta príde čoskoro. Toto sú dátumy, v ktoré nás údajne podľa najznámejších predpovedí čaká záhuba

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy