Foto: Surrey Police

brooklynskyfrajer / / Zviera
Žiaľ, opäť vám prinášame príbeh psíka, ktorý sa stal obeťou ľudskej chladnokrvnosti. Človek sa zase ukázal ako chladný a choromyseľný jedinec.

Je to nechutné ako sa dokáže človek zachovať k svojmu druhu. Ako dokáže niekoho zabiť, zraniť ho či už fyzicky, alebo emočne. Je to prejav hlúposti a slabosti. Avšak kým sa ľudia hlušia medzi sebou a páchajú desivé činy len na sebe, každý vie prižmúriť oko. Ľudia svoj dlh spoločnosti bežne splácajú rokmi v base. Ale ako splatí človek dlh planéte? Prostrediu,  v ktorom žije? A zvieratám, s ktorými sa naprieč celými vekmi stále nenaučil koexistovať?

Surrey Police

Je faktom, že pokiaľ sa o svoje zvieratko nedokážete ďalej starať, pretože ste vyťažení časovo alebo finančne, je tu naozaj mnoho charít a útulkov, ktoré ho privítajú s otvorenou náručou. V anglickom Surrey bol tento úbohý psík vyhodený z dodávky uprostred diaľnice. Našťastie pre túto anglickú loveckú fenku bola dopravená istým mužom na najbližšiu veterinárnu kliniku.

Surrey Police

Fenka sa zotavuje na stanici zvieracej charity po tom, ako bola ošetrená po ťažkých zraneniach. Miestna polícia podala k tomuto prípadu vyjadrenie: „Toto je naozaj krutý skutok a apelujeme na každého, kto by mohol poznať osobu, ktorá je za toto zodpovedná. Urobte správnu vec a poskytnite nám informácie, aby sme ho mohli priviesť k spravodlivosti. Sme si istí, že tu boli iní motoristi, ktorí boli svedkami tejto otrasnej situácie.“

Pozri aj: Najskôr jej zobrali mláďatá a teraz je mŕtva. Známu medvedicu Ingrid dnes nekompromisne zastrelili

unilad.co.uk
Komentovať (0)