Foto: facebook.com

Ľuboš Belko / / News
Pri nákupe produktov cez internet sa mnohokrát presvedčíte, že návšteva kamennej predajne je vždy najlepšia alternatíva.

Samozrejme, že pri nákupe ponožiek toho pokazíte menej ako pri nákupe topánok, no predsa len, ak si môžete produkt ohmatať, hneď máte väčšiu istotu. Pokiaľ sa ho však nemáte ako dotknúť a nemôžete si ho ani obzrieť, jediné čo vám ostáva je dúfať a veriť, že to, čo vám príde splní vaše očakávanie. A splnenie očakávaní klienta nie je vždy najľahšou úlohou. Svoje o tom vie aj spoločnosť, ktorá distribuuje gigantické plážové lopty.

Pokiaľ máte pocit, že žiadna komédia vás nedokáže dostatočne uspokojiť, zavítajte niekedy na stránky Amazonu a pohrabte sa v recenziách. Určite nájdete nejaký klenot, ktorý sa aspoň z časti podobá tomuto. Istý nespokojný zákazník sa rozhodol objednať si obrovskú plážovú loptu, ktorej priemer mal dosahovať neuveriteľných 3,5 metra a stála takmer 100 dolárov.

Zobrali sme túto loptu na pláž. Nafúkať sa nám ju podarilo po takmer dvoch hodinách a užili sme si s ňou asi 10 zábavných minút. Potom nám ju však uniesol vietor a rozkotúľal ju rýchlosťou asi 70 kilometrov za hodinu po pláži,“ začal sa sťažovať užívateľ Amazonu, ktorý si hovorí Reid Hamlin. Svoju zlosť potvrdil aj nadpisom recenzie, ktorý znel: „Zábavný spôsob ako si zničiť víkend a vyhodiť 100 babiek,“ a tiež dvojhviezdičkovým hodnotením.

Zničila všetko, čo je stálo v ceste. Deti vystrašene kričali na toto obrovské nafukovacie monštrum,ktoré im ničilo hrady z piesku. Dospelých mužov, ktorí sa snažili zachrániť svoje rodiny to zhadzovalo na zem a my sme sa ju snažili chytiť. Čím rýchlejšie sme sa ju snažili dohnať, tým rýchlejšie sa kotúľala. Bolo to akoby si z nás robila srandu,“ písal ďalej rozhnevaný zákazník.

Nakoniec sme ju museli prestať naháňať, pretože zničená cesta a zdevastovaný verejný aj súkromný majetok by nás stál neskutočné prachy. Legenda hovorí, že lopta ešte stále devastuje nevinné rodiny na floridských plážach. Musím poznamenať, že sme ju stratili v Južnej Karolíne a to niečo hovorí o jej výdrži.“

Nedokážeme posúdiť či z tohto príbehu plynie nejaké mravné ponaučenie, no rozhodne vieme, prečo nenakupovať obrie plážové lopty.

Pozri aj: Zachytila ich v tom najintímnejšom momente. Táto erotická fotoséria vám ukáže lásku dvoch ľudí tak, ako ste ju ešte nikdy predtým nevideli

boredpanda.com
0
Komentovať (0)