Foto: instagram.com

Michaela Galambošová / / Série
Milovanie. Spojenie nielen dvoch tiel, ale aj dvoch duší. Tieto unikátne fotografie zachytávajú milencov v tej najintímnejšej chvíli, no napriek tomu tomu v nich nenájdeme žiadnu vulgárnosť.

Pustili by ste do svojej spálne cudzinku? A to nie hocijakú. Ale takú, čo drží v ruke fotoaparát. Zatiaľ čo sa vy budete pozerať partnerovi do očí, ona splynie s okolím. Čochvíľa na ňu zabudnete a začnete sa oddávať láske a rozkoši. A ona tento prchavý moment zveční na fotografii. 

Myšlienka, ktorá rozhodne môže zaujať. Presne to aj napadlo 27-ročnú francúzsku fotografku Roxy Hervé. Tá sa rozhodla cez sociálnu sieť hľadať odvážne páry, ktoré by ju pustili do vlastnej spálne. Jej nezvyčajný návrh sa stretol s úspechom. Páry rôzneho veku, sociálneho statusu a pohlavia ju pustili k sebe do bytu. Ich identita ostáva samozrejme ukrytá. Roxy sa sústredila predovšetkým na detaily, pričom jej fotoséria Lovers/Milenci aj vo vás vyvolá pocit, že milovanie môže byť skutočne nádherné.

Kontrasty


On a ona


Súznenie


Blízkosť


Láska má rôzne formy a podoby


Pásikavá prikrývka je častým doplnkom fotografií


Netreba sa nikam ponáhľať


Stačí len tak byť


Fotoséria Lovers (Milenci) sa stretla s úspechom


Keď sa dvaja stanú jedným telom


Milenky


Spoločné okamihy sú tie najdôležitejšie na svetePre fotografku Hervé nebolo prvotným úmyslom šokovať. Jej cieľom bolo ukázať na prchavý moment intimity dvoch milujúcich sa bytostí. A to sa jej naozaj podarilo.

Pozri aj: Kolega ju sexuálne obťažoval. Ona sa mu ale rozhodla pomstiť takýmto netradičným spôsobom, ktorý ho úplne odrovnal

huffingtonpost.com
0
Komentovať (0)