Pustili by ste do svojej spálne cudzinku? A to nie hocijakú. Ale takú, čo drží v ruke fotoaparát. Zatiaľ čo sa vy budete pozerať partnerovi do očí, ona splynie s okolím. Čochvíľa na ňu zabudnete a začnete sa oddávať láske a rozkoši. A ona tento prchavý moment zveční na fotografii.
správy od nás budete mať ako prví.
Myšlienka, ktorá rozhodne môže zaujať. Presne to aj napadlo 27-ročnú francúzsku fotografku Roxy Hervé. Tá sa rozhodla cez sociálnu sieť hľadať odvážne páry, ktoré by ju pustili do vlastnej spálne. Jej nezvyčajný návrh sa stretol s úspechom. Páry rôzneho veku, sociálneho statusu a pohlavia ju pustili k sebe do bytu. Ich identita ostáva samozrejme ukrytá. Roxy sa sústredila predovšetkým na detaily, pričom jej fotoséria Lovers/Milenci aj vo vás vyvolá pocit, že milovanie môže byť skutočne nádherné.
Kontrasty
On a ona
Súznenie
Blízkosť
Láska má rôzne formy a podoby
Pásikavá prikrývka je častým doplnkom fotografií
Netreba sa nikam ponáhľať
Stačí len tak byť
Fotoséria Lovers (Milenci) sa stretla s úspechom
Keď sa dvaja stanú jedným telom
Milenky
Spoločné okamihy sú tie najdôležitejšie na svete
Pre fotografku Hervé nebolo prvotným úmyslom šokovať. Jej cieľom bolo ukázať na prchavý moment intimity dvoch milujúcich sa bytostí. A to sa jej naozaj podarilo.
huffingtonpost.com
Navštívili sme nádherné historické mestečko, výhľady sme dostali zadarmo. Na deň vám tu stačí 32 eur
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie
Kondo sa z Japonska presťahoval do Trenčína: Lekári sú tu ľudskí, nie ste iba číslo. Slováci žijú veľmi pohodlne















Nahlásiť chybu v článku