Foto: youtube.com (Joshua Slice)

Naďa Černá / / Série
Mnohí ľudia, a to najmä ženy, sa boja pavúkov a rôzneho iného hmyzu, ktorý nevyzerá na prvý pohľad veľmi pekne. Váš strach však možno vylieči tento malý pavúk menom Lucas.

Arachnofóbia je fóbia alebo strach z pavúkov. Majú ju najmä ženy, no určite sa medzi týmito ľuďmi nájdu aj nejakí muži. Mnohí ľudia sa pavúkov boja najmä kvôli tomu, že majú dlhé, tenké nohy, malé telo a vytvárajú pavučiny, vďaka ktorým sa dostanú úplne všade. Vďaka tomuto pavúkovi menom Lucas sa však na ne budete odteraz pozerať úplne inak.

Animátor Joshua Slice vytvoril krátke video, v ktorom môžete vidieť veľmi milého a malého pavúka, ktorému prepožičal hlas Lucas, syn animátora. Video je len animačný test postavy, ktorú Slice skúšal. Avšak ak by sme mali rozhodovať, napríklad za spoločnosť Pixar, okamžite by sme obsadili pavúka do celovečerného animovaného filmu.

Za pár dní malo krátke video veľký počet zhliadnutí a pozitívnych ohlasov na sociálnych sieťach, čo len naznačuje, že by postava bola pre divákov zaujímavá a film by si radi pozreli. Po zhliadnutí tohto videa sa možno prestanete báť pavúkov a začnete ich mať radi.

youtube.com
youtube.com

Pozri aj: MEME sa stalo skutočnosťou. Muž sa pokúšal zabiť pavúka, nešťastnou náhodou si však podpálil celý dom do tla

boredpanda.com
0
Komentovať (0)