foto: screen YouTube

Michaela Galambošová / / News
Im sa to zdá vtipné.

Bohaté deti ešte bohatších rodičov neraz nevedia, čo so sebou. Očividne im celé detstvo chýbala pozornosť rodičov, ktorí boli až príliš zaneprázdnení naháňaním sa za peniazmi. Na výchovu detí im akosi neostal čas. Keby z ich detí, ktoré si kupujú bankovkami, vyrástli normálni ľudia so zdravou sebareflexiou, určite by nemali potrebu zverejňovať na sociálnych sieťach fotografie, ktoré sú dôkazom toho, že za peniaze nekúpite ani rozum, ani zdravý úsudok.

Ak sa chcete s niečim pochváliť, odporúčame vám Instagram. Tam sa nájde priestor pre kadekoho. Aj pre bohaté deti, ktoré vnímajú túto sieť ako skvelý priestor na ukazovanie svojho bohatstva. S označením #richkidoflondon môžete nájsť dospievajúcu mládež z Londýna, ktorá ukazuje luxusné autá, vreckové, o akom sa nám ostatným môže len snívať či módne kúsky od svetových dizajnérov. Takto podľa nich totižto vyzerá šťastie. Nájdu sa ľudia, ktorí ich sledujú, no väčšine ľudí ich namyslené a povýšenecké statusy iba zdvihnú tlak.

Straight out luxury.

A post shared by RichKidOfLondon (@richkidoflondon) on

Príspevok, ktorý pridala na Instagram neznáma žena, však pobúril okolie. Krátke video zachytáva mladú ženu, ktorá sa mazná s medveďom, popíjajúc šampanské. Poslednou kvapkou v pohári je jej určite drahý luxusný kožuch, ktorým chce podčiarknuť svoje postavenie. Video bolo po búrlivých reakciách užívateľov z Instagramu odstránené.

Väčšina užívateľov si všimla smutný kontrast medzi divokým zvieraťom a „milovníčkou“ zvierat, ktorá má na sebe kožuch. Mazná sa s medveďom, pričom nezabúda popíjať šampanské. Na videu nie je nič „cool,“ skôr je dôkazom toho, že prachy neurobia šťastného žiadneho človeka.

Možno si táto slečna práve takýmto nešťastným spôsobom vydobýja pozornosť, ktorej sa jej v detstve asi priveľa od rodičov nedostalo.

Kožuch ako kožuch?

Mnohí ľudia vyčítajú komunite bohatých detí na Instagrame najmä egoizmus. Neraz v susedstve ich bohatých víl ľuďom chýbajú prostriedky na základné životné potreby, pričom bohatá mládež nemá problém ušúľať si cigarety z 500 dolárových bankoviek. Chcú za každú cenu vyvolať rozruch, čo sa im aj žiaľbohu podarilo. Ak však nebudú mať followerov, ktorí budú sledovať ich príspevky, možno ich aj prestane baviť takto okato sa predvádzať. Veď bez divákov celé toto divadlo naozaj nebude mať zmysel.

Pozri aj: Uvaria a upečú ich zaživa. Video z Vietnamu zachytávajúce kamión plný psov určených na zabitie, šokuje každého normálneho človeka

ladbible.com
0
Komentovať (0)