Foto: Instagram (pissaro_tattoo)

V súčasnosti nie je tetovanie na tele mladšieho či staršieho človeka nič neobvyklé.

Na atramentom ozdobenú pokožku si už zvyká aj staršia generácia. Stereotyp, ktorý prevládal kedysi, že tetovanie patrí len na telo väzňa, postupne zaniká. Modifikácie tela sa pomaly, ale isto stávajú bežnou súčasťou doplnkov. S rastúcou popularitou tetovaní, ktorá sa rúti nezastaviteľným tempom, prichádzajú stále aj nové nápady.

Či už na umiestnenie alebo konkrétne motívy. Tých je skutočne neúrekom a veľmi peknou a decentnou kérkou môže byť tá, ktorá sa nachádza na vašom chrbte. Na vzhľad tetovania tu existuje neskutočné spektrum nápadov a keď je to nutné, môžete ho pokojne zakryť oblečením. Naopak pri vode sa ním môžete poriadne popýšiť. Pozrite sa spolu s nami na 25 decentných a krásnych nápadov na tetovanie pre vašu chrbticu. Ak sa do nejakého z nich zaľúbite, dbajte na to, že toto miesto je pre proces vzniku tetovania naozaj citlivé.

Príspevok, ktorý zdieľa @mirkosata,

Pozri aj: Benátske čipky a viktoriánske šperky priamo na koži. Taliansky tatér vytvára nádherné umelecká diela, ktorými posúva tetovanie na úplne iný level

Príbehy
0
Komentovať (0)