Instagram.com

Stačí jeden pohľad na toto majestátne zviera a vy si ho zamilujete.

Jeho podmanivé smaragdové oči vám pozerajú až do hĺbky duše a jemná srsť tej najkrajšej farby doslova vyráža dych. Zoznámte sa s Thorom, bengálskym kocúrom, ktorý sa stal hitom internetu. Niet divu, keďže jeho podoba s tigrom vám ihneď udrie do očí. Videli ste už dokonalejšieho domáceho miláčika?

Tento bengálsky kocúr je tak nádherný, až sa vám bude zdať, že nemôže byť reálny. Jeho jemný kožúšok priam nabáda k pohladeniu a hebká srsť svojím vzorom i farbou nápadne pripomína tigra. Thor svojím vzhľadom dokonale odkazuje na svoju príslušnosť k mačkovitým šelmám.

Jeho hrdá majiteľka Rani Cucicová mu dokonca zriadila vlastný účet na facebooku i instagrame, kde pridáva fotografie a videá tohto výnimočného domáceho maznáčika. Netrvalo dlho a Thorove fotky obleteli svet, vďaka čomu sa stal krásny kocúr snom (nielen) milovníkov mačiek.

thor 1
instagram.com

Tento smaragdovo-zelený pohľad si podmaní každého. Dokonca i Thorova majiteľka priznáva: „Cítim sa ako jeho služobníčka“. Dokázali by ste odolať týmto záhadným očiam?

thor 2
instagram.com

Dominantný a hrdý kocúr sa však v zápätí premení na nevinné mačiatko, ktoré si potrebuje zdriemnuť. Jeho pradenie je skutočne upokojujúce.

thor 3
instagram.com

Thor je hravým kocúrom a jeho majiteľka sa s ním určite nenudí.

thor 4
instagram.com

Vzor na jeho chrbáte pripomína leoparda.

thor 5
instagram.com

Pri pohľade spredu zas jeho pruhy na srsti pripomínajú tigra. Je to skutočná šelma s hravým srdcom.

thor 6
instagram.com

Jeho majiteľka priznáva, že raz do dňa, zvyčajne pred spaním, sa Thor „zblázni“ a lozí po všetkom navôkol, steny nevynímajúc.

thor 7
instagram.com

Správa sa doslova ako dieťa, ktoré nechce ísť spať.

thor 8
instagram.com

Keď sa chvíľu vyblázni, unaví sa a spokojne zaspí.

thor 9
instagram.com

Thor je smelým kocúrom, ktorý si je vedomý svojho teritória. Keď k jeho majiteľke zavíta návšteva, nesplaší sa a neuteká ako väčšina mačiek. Naopak, pokojne si každého ovonia a dôkladne preskúma hostí.

thor 10
instagram.com

Ak si ľudí obľúbi, okamžite im to dá vedieť niekoľkonásobným hlasným „mňau“. Thor je jednoducho kocúr, ktorého nemôžete prehliadnuť.

Pozri aj: Táto fotografka zachytila pomocou projektu Humanea každý podtón pleti, ktorý na sa na svete nachádza

babskeveci.sk (Jana L), boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy