Preslávili sa veľmi mladý, keď ešte ani poriadne nevedeli, čo je to sláva a peniaze. Zahrali si v kultových filmoch, či seriáloch a ohúrili...

Preslávili sa veľmi mladý, keď ešte ani poriadne nevedeli, čo je to sláva a peniaze. Zahrali si v kultových filmoch, či seriáloch a ohúrili celý svet svojim hereckým výkonom. Viete ale čo je s nimi dnes?

14536
Macaulay Culkin sa preslávil slávnou sériou filmov Sám doma, no veľkú slávu nezvládol. Začal mať problémy s drogami a alkoholom.
14535.Q64O34
Angus T. Jones nemal ani desať rokov a už bol známy po celom svete. Vďaka seriálu Dva a pol chlapa sa dostal medzi najlepšie platené detské hviezdy. Dnes už v seriáli nehrá, po desiatich rokoch ho opustil kvôli náboženskému presvedčeniu.
14534.ly0cn4
Haley Joel Osment sa preslávil vďaka filmu Šiesty zmysel , kde si zahral s Brucom Willisom. Najbližšie ho uvidíme vo filme Yoga Hosers spoločne s Johnyhym Deepom.
14533.Ty0iP1
Meckenzie Rosman si určite pamätáte zo seriálu V siedmom nebi. Od ukončenia seriálu hosťovala v ďalších menších seriáloch. V roku 2013 sa objavila v časopise Maxim so svojimi odvážnymi fotografiami.
14532.RvsgJ
Anna Chlumsky si zahrala vo filme Moja prvá láska. Mala len jedenásť rokov, keď sa rozbehla jej kariéra a stala sa slávnou po celom svete. Dnes ju môžme vidieť v seriáli Veep.
14531.aTlm24
Jonathan Lipnicki sa ako šesťročný objavil vo filme Jerry Maquire po boku Rene Zellweger a Toma Cruisa. Dnes sa už vo filmoch neobjavuje a vybral si cestu filantropie a podporuje viacero charít a nadácii.
Uložiť článok

Najnovšie články