Foto: Youtube.com

Naďa / / Série
Aj vy obdivujete nádherné fotografie na sociálnych sieťach, z ktorých doslova srší vianočná atmosféra? Môžete si ich veľmi jednoducho urobiť aj vy sami doma. Budú vám na to stači obyčajné svetielka.

O tom, že sa Vianoce blížia, vieme už dva mesiace dopredu, najmä vďaka reklamám v televízií a sociálnym sieťam. Práve na sociálnych sieťach môžeme v tomto období vidieť krásne vianočné fotografie, z ktorých cítiť príjemnú atmosféru. Ak aj vy túžite po nejakej špeciálnej fotke, môžete si ju vďaka tomuto návodu jednoducho vytvoriť.

Fotografka Irene Rudnyk, ktorá je na sociálnych sieťach známa svojimi krásnymi fotografiami, prezradila jednoduchý návod, ako si vytvoriť krásne vianočné fotografie za pomoci vianočného osvetlenia, ktoré má doma snáď každý. V krátkom videu ukázala, čo všetko potrebovala na vyfotenie týchto fotografií a ako postupovala pri úpravách.

Modelka, ktorá sa na fotkách objavovala, stála pri okne, vďaka čomu fotografie získali zaujímavý kontrast. Chladné svetlo, ktoré prechádzalo cez okná a teplé svetlo zo žiaroviek vytvorili krásnu kombináciu, ktorá dodala fotografiám tú pravú zimnú atmosféru.

youtube.com
youtube.com
youtube.com
youtube.com
youtube.com

Pozri aj: Autor legendárneho pozadia na Windows XP pokračuje vo svojej sérii fotografií. Najnovšie zhotovil tieto úžasné pozadia na smartfóny

boredpanda.com
0
Komentovať (0)