Foto: Pixabay

Ľuboš Belko / / News
Máte vysoké ciele, no nechce sa vám pre to nič spraviť?

Existuje riešenie. Spoločnosť TUI totiž ponúka vysnívanú pracovnú pozíciu pre leňochov. V tejto práci vám budú platiť za to, že nerobíte absolútne nič. Pracovná pozícia dostala názov Fakeation Specialist a ponúka ju cestovná kancelária v Štokholme. Je to síce trochu ďaleko, no za to, že nebudete musieť robiť vôbec nič a budete dostávať celkom slušný plat, tak to sa určite oplatí.

Vašou náplňou práce bude sedieť v kancelárii, ktorá je zariadená tak, aby čo najväčšmi pripomínala pláž a budete tu relaxovať. Znie to neuveriteľne, no skutočne ide o reálnu pracovnú pozíciu, ktorú cestovná kancelária ponúka. V popise práce budete mať sedieť alebo ležať na uteráku, z času na čas si zdriemnuť, prečítať časopis či počúvať hudbu. Nemusíte však robiť produktívne.

Pexels

Nemáte žiadnu zodpovednosť a dokonca vám netreba ani vzdelanie či kvalifikáciu. Naopak, mali by ste byť neschopní kreatívne premýšľať. A určite by ste sa mali cítiť zle pri vyslovení slov ako „produktivita“ či „termín“. Práca je však len dočasná. Nie je celkom jasné, prečo cestovná kancelária ponúka takúto prácu, no zrejme pôjde o reklamnú kampaň alebo by ste slúžili ako model oddychu pre návštevníkov spoločnosti.

Pexels

Za prácu dostanete hodinový plat a budete robiť na smeny, ktoré naozaj nie sú dlhé. Požiadať o prácu môžete do nedele 14. januára a pracovať budete od 22. januára do 4. februára.

Pozri aj: Indické dievča vynašlo technologický unikát. Spodné prádlo chrániace pred znásilnením

mirror.co.uk
0
Komentovať (0)