Rôzne dojímavé videá sú dnes už bežnou súčasťou sociálnych sietí a vždy dokážu potešiť človeka a obnoviť vieru v dobro a v ľudskosť, a to o to viac, keď pochádzajú zo Slovenska, čo sa nestáva často. Najnovšie video, ktoré si získalo slovenský internet, však stojí za to.
Za necelý týždeň nazbieralo na sociálnej sieti už milión pozretí a takmer 30-tisíc lajkov, čo je na slovenské pomery, najmä keď aj text na videu je po slovensky, naozaj úctyhodné číslo. Zobrazuje moment, keď sa dvaja bratia rozhodli poďakovať svojmu otcovi a kúpili mu auto, keďže jeho staré sa pokazilo.
Vďační synovia
Video zachytáva moment prekvapenia a nič netušiaci otec zostáva dojatý a bez slov. „Otec odišiel z roboty, keď sme my dvaja jeho synovia založili firmu. Auto, ktoré mali naši rodičia, sa im začalo rozpadávať pod nohami, a tak sme sa im odvďačili pre nás “novým” autom, po viac než 5 rokoch fungovania firmy,“ píše sa v popise videa. „Život je krátky a rodičia si zaslúžia vedieť, že im vďačíme za to, čím a kým sme,“ dodal autor.
Viac svetla do pozadia tohto nádherného videa vniesol článok portálu TVNoviny. „S bratom sme pred piatimi rokmi založili firmu, ktorá sa venuje žatevným prácam. Máme tri kombajny a jedno nákladné auto,“ opisujú svoj príbeh Martin a Dávid Balážovci.
Neskôr pre nich začal pracovať aj ich otec, ktorý synom preukázal obrovskú podporu. Odišiel zo svojej práce a hoci mu v tej dobe vedeli bratia dať len nižší plat, napriek tomu im veril. Situácia sa neskôr začala zlepšovať a svojho otca sa tak synovia rozhodli prekvapiť a kúpili mu nové auto. „Keď sme im ho odovzdali, boli veľmi dojatí – najmä otec, ktorý zostal úplne bez slov,“ opísal jeden z bratov.
Volali ho pražský mäsiar aj blonďavá beštia. O koniec Heydricha sa postarali československí parašutisti
Okúpete sa tu aj zadarmo. Zostavili sme zoznam prírodných kúpalísk naprieč Slovenskom, ktoré musíte navštíviť
Založil spoločnosť, ktorú poznajú všetci a stal sa miliardárom. Za sex s maloletými dievčatami zaplatil 10 miliónov
Gynekologička novorodencom lámala väzy, no pomohla stovkám žien. Naša redaktorka navštívila „lacné Bali“
Stephanie žije v Austrálii a pomáha ľuďom, ktorí by tam chceli žiť tiež: Sú práce, kde sú migranti veľmi vítaní
Bola som na „českom Hyroxe“: Za 57 minút som zaplatila 97 eur. Užila som si to, jedna disciplína ma potrápila













Nahlásiť chybu v článku