Polícia obvinila 34-ročnú ženu zo Slovenska pre obzvlášť závažný zločin obchodovania s ľuďmi a prečin ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Ako TASR informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Lea Vilhanová, žena je v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ podal návrh na jej vzatie do väzby.
Mala zneužívať maloleté dievča
„Podľa doterajších zistení polície mala obvinená od mája 2024 do septembra 2024 opakovane zneužívať maloleté dievča. Neplnoletej mala úmyselne navodiť závislosť od omamných a psychotropných látok, ktorú následne využila na nútené poskytovanie sexuálnych služieb rôznym mužom za finančnú odmenu,“ uviedla hovorkyňa.
Pri akcii s krycím názvom Fake taxi ju zadržali v utorok v skorých ranných hodinách v spolupráci so zásahovou jednotkou Riaditeľstva hraničnej a cudzineckej polície Sobrance. V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na 12 až 20 rokov.
Lietadlá Concorde: Do Ameriky zaleteli za 3 hodiny, boli symbolom luxusu v oblakoch. Ich slávu zničila náhoda
Z malého sna je úspešná reštaurácia. Dana má otvorené už 26 rokov, na východ priniesla ikonické jedlá
Boli sme na jednej z najkrajších turistík vo Vysokých Tatrách. Koľko stojí obed a parkovanie na Štrbskom Plese?
15 rokov od smrti Amy Winehouse: Bila sa a drogovala na verejnosti. Zabilo ju vyše 4 promile alkoholu















Nahlásiť chybu v článku