Ak ste mali počas dnešného dňa šťastie na slnečné počasie, a dokonca si vybehli do prírody, zajtra to možno u vás bude vyzerať úplne inak. Portál iMeteo informuje o veľmi nebezpečnom počasí, ktoré sa rúti do Európy a zasiahne aj nás.
Spomína nebezpečnú kombináciu, ktorej výsledkom by mohli byť nehody. Preto, ak nemusíte, zajtra večer radšej nikam nechoďte, radí.
Čo nás čaká?
„Aktuálne do našej oblasti prúdi studený vzduch, no už v pondelok začne cez naše územie postupovať frontálny systém, ktorý so sebou vtiahne aj teplý vzduch. Problém však nastáva v tom, že teplý vzduch veľmi rýchlo prenikne najskôr do vyšších vrstiev a až následne do tých spodných,“ ozrejmuje portál o počasí. Z toho vyplýva, že sa máme pripraviť na mrznúci dážď.
Rátajte s ním v pondelok podvečer, približne o siedmej hodine. Šmýkať sa bude na chodníkoch aj na cestách. Preto, ak sa niekam chystáte, dávajte si na seba dobrý pozor.
Mrznúci dážď sa má objaviť hlavne na západe a strede našej krajiny. A predovšetkým na západe môže byť situácia kritická.
Jiří vlastní 200-ročnú romantickú vilu v Toskánsku: Susedia nás hneď prijali, s kúpou domu vám tu všetci pomôžu
Najhorší pápež v histórii: Unášal pútničky a robil s nimi orgie, kardinála dal vykastrovať. Zomrel pri sexe s milenkou
Lukáš kontroluje nehnuteľnosti: Videl som dom zlomený na dve polovice. Skryté chyby často vyjdú draho
Psychologička Lucia Košťálová o prípade učiteľky v Nitre: Škola by mala mať postup pre tieto situácie
Namaľoval Hitlera ako masturbuje, bol ním posadnutý. Salvador Dalí veril, že je reinkarnáciou mŕtveho brata
Agnesa žije 20 rokov v USA: Podnikanie je tu ľahšie, no pracuje sa veľa. Ľudia dajú na bývanie aj 70 % príjmov













Nahlásiť chybu v článku