V stredu 20. septembra v Oravskej Lesnej došlo k tragédii, informuje TV JOJ. Vo vírivke našli utopeného muža, ktorého mal zavraždiť iný muž.
K tragédii malo dôjsť na prenajatej chate. „Mŕtvy muž mal byť obyvateľom dediny, bol slobodný a bezdetný,“ dodáva TV JOJ.
O tragédii informovala aj polícia. „V okrese Námestovo policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline vykonávajú prvotné procesné úkony z podozrenia zo závažného trestného činu,“ informuje polícia na sociálnej sieti. Bližšie informácie polícia poskytne, keď to procesná situácia dovolí.
Odporúčané články
Gynekologička novorodencom lámala väzy, no pomohla stovkám žien. Naša redaktorka navštívila „lacné Bali“
Stephanie žije v Austrálii a pomáha ľuďom, ktorí by tam chceli žiť tiež: Sú práce, kde sú migranti veľmi vítaní
Bola som na „českom Hyroxe“: Za 57 minút som zaplatila 97 eur. Užila som si to, jedna disciplína ma potrápila
Peter Bárdy v 1 na 1: Fico dal objednávku na nájdenie všetkého proti Šimečkovcom. Chce prekryť Očistec
Nikola radí, ako si užiť lacnú letnú dovolenku v Španielsku: Môžete ušetriť stovky eur, pozor na podvody
Zamestnancov aj firmy čakajú zmeny: Jedna skupina si v práci môže prilepšiť, pozrite sa, či sa to týka aj vás













Nahlásiť chybu v článku