foto: Unsplash, Zľavomat.sk

Už máte kúpený vianočný darček?

Aj keď je to veľmi pekné a milé, no všetky darčeky sa vyrobiť nedajú. Práve preto sme si pre vás pripravili pár inšpirácií na netradičné, ale aj tradičné darčeky, ktoré nikdy neomrzia. Taktiež sme si zvolili cenový strop a to 50 €. 

Tričká

foto: interez.sk

Kto by sa nepotešil peknému tričku? My takého nepoznáme. Jednou z ďalších volieb je určite netradičné tričko so zaujímavým motívom, ktoré vystihne osobnosť človeka. Opakujeme ešte raz „netradičné“ tričko. Tých je našťastie na výber veľmi veľa a čoraz viac slovenských tvorcov prichádza zo zaujímavými a trefnými nápismi a grafikami. Tričká sme vytvorili aj my. Ak sa vám tričká zapáčili, môžete si ich kúpiť na tomto linku.

Spoločenské hry

Reprofoto (Interez.sk)

Dobrá spoločenská hra podľa nás nikdy nevyjde z módy. Oproti technológiám rozdeľujúcich ľudí, sú práve spoločenské hry jednou z vecí, ktoré robia presný opak – spájajú ich. Prednedávnom sme vám priniesli článok, kde sme pre vás pripravili prehľad najlepších spoločenských hier, takže ak uvažujete nad kúpou takéhoto darčeka, určite si ho prečítajte.

Módne doplnky

zdroj: Boardparadise

Čo tak siahnuť o módnych doplnkoch, pri ktorých vám stačí iba odhadnúť veľkosť a mnohých nimi potešíte? Či už pôjde o zimnú čiapku, batohy či klasické ľadvinky, ktoré prišli opäť do módy. Takýmito vecami určite svoju blízku osobu potešíte.

Spodné prádlo

zdroj: Boardparadise

Aj keď sú ponožky otrepanou záležitosťou, farebné s rôznymi vzormi potešia vždy. Tu nájdete dámske alebo pánske, a vybrať si môžete z rôznych tipov, od ponožiek s kreslenými hrdinami od Marvela, obľúbenými športovými klubmi, či funkčnými ponožkami na rôzne športy. Nezabúdajte ani na termo prádlo či slipy alebo trenírky pre pánov.

Letenky, akciové pobyty

foto: Unsplash

Letenky do rôznych svetových, ale aj európskych destinácii sú v zime naozaj lacné. Napríklad cez Pelikan si kúpite letenky do Izraelu, Madridu, Barcelony a množstva európskych destinácií už od 30 €.

Niekedy sa vám však oveľa viac oplatí riešiť celé pobyty, v ktorých cene máte letenku, transfer z letiska či ubytovanie väčšinou aj s raňajkami. Lacnejšie to cez Booking či Airbnb určite nenájdete. V Prahe tak napríklad za 3 dni v 4**** hoteli zaplatíte 39 €, keby chcete letieť do Benátok, tri dni v 3*** hoteli s letenkou vás vyjdu 107 €. Všetky akciové pobyty nájdete na tomto linku.

Wellness na Slovensku

foto: Hotel Montfort Tatry

Ak sa chcete zmestiť do 50 €, určite môžete niekomu kúpiť návštevu do niektorého wellness centra na Slovensku. V tomto článku nájdete výber 11 najlepších wellness hotelov či stredísk na Slovensku.

Okuliare

zdroj: eyerim

Príde ti divné darovať niekomu okuliare? Nemusí byť. Veď najväčší slovenský e-shop s okuliarmi, eyerim, ti ponúka možnosť vybrať okuliare aj pre tvojich blízkych. Ako? No predsa cez virtuálne zrkadlo. Nahráš fotku svojho kamoša, vyberieš mu okuliare a zistíš, či by sa mu hodili. Vo všetkom ti pomôže vianočný sprievodca, v ktorom nájdeš aj produkty do 50 €.

Tuli vaky

foto: Tuli

A čo tak niekomu darovať pohodlie? A ešte k tomu štýlové? Presne taký tip pohodlia reprezentujú slovenské Tuli vaky. Nájdete tam krásne kúsky od vankúšov za 22,90 € až po veľké vaky. Výber je na vás.

Kniha vždy poteší

Foto: Pixabay

Prečo siahnuť po knihe, je každému jasné. Namiesto dlhých opisov si myslíme, že bude lepšie, ak si pozriete, ako inšpiráciu zoznam najpredávanejších kníh (aj od slovenských tvorcov), ktorými určite nič nepokazíte. Zoznam najpredávanejších kníh nájdete napríklad tu.

Stieracia mapa sveta alebo Slovenska

Užitočná a vkusná vec pre každého, kto rád objavuje nové krajiny. Darujte svojmu blízkemu záväzok, a možno aj kvôli takejto stieracej mape či už Slovenska alebo sveta, toho precestuje a spozná oveľa viac, ako za normálnych okolností.

Kurzy

Foto: Pixabay.com

Čo by ste povedali, kedy vám niekto namiesto hmotného darčeka venoval vedomosti? Veď práve vedomosti sú jedna z najcennejších vecí, ktoré môžeme počas života získať. Keď si myslíte, že také vedomostné kurzy stoja stovky eur, mýlite sa. Pohybujú sa od sumy 20€.

Lístky na festival

Foto: Jaroslav Novák, interez.sk

Majú vaši blízki obľúbený festival, na ktorý chcú ísť, respektíve každý rok chodia? Kúpte im lístok na tento festival! Isto viete, že teraz sa tieto ceny lístkov pohybujú v dobrých cenách s porovnaním, keď ich budete kupovať pár dní pred začiatkom festivalu. Napríklad na festival Uprising teraz kúpite lístky za 35 €.

Slovenské EKO výrobky

facebook.com/Ecoheart.sk

Čo tak siahnuť po EKO výrobkoch a ešte k tomu zo Slovenska? Podobných projektov vyrástlo v posledných rokoch v našej krajine neúrekom, čo je iba pozitívne. Pozrite si náš starší článok EKO výrobky zo Slovenska a inšpirujte sa.

Playstation classic

zdroj: Sony

Aj keď tento darček nestojí do 50 €, za dvojnásobnú sumu sa môžete vrátiť do starých detských čias. Sony vydalo reedíciu najúspešnejšej verzie Playstation 1 v edícii Playstation Classic. K „playku“ dostanete aj 20 hier, ktorými sme niekedy trávili detstvo. Keby to však skúsite na bazároch, možno tam nájdete aj staré originálne Playstation 1. Veľa šťastia.

Skúste šťastie

View this post on Instagram

Pripravili sme si pre teba vianočné prekvapko 🙂 Do týchto šiestich secret boxov sme zabalili darčeky priamo od nás, no vôbec ti neprezradíme, čo sa dnu nachádza 😎 Dozvieš sa to až vtedy, keď vyhráš a secret box sa dostane k tebe domov, ešte pre Vianocami. Troch výhercov, ktorí vyhrajú po dva boxy (pre seba a kamoša), vyhlásime budúcu stredu, aby vám stihli prísť ešte pred Vianocami! 😍 1) Označ kamoša, ktorému jeden box daruješ a tipni si, čo je dnu 🙃 2) Obaja dajte FOLLOW na @interezsk 👈 3) 19. decembra doobeda zverejníme výsledky 👌 Držíme palce! 💛 #interezsk #vianoce #darceky #darcek #instasvk #insta_svk #instaslovak #ig_slovakia #igerssk #igerssvk #slovakboy #slovakgirl #igczech #igercz

A post shared by interezsk (@interezsk) on

Ak chcete skúsiť trošku šťasteny, sledujte náš Instagram, kde pre vás pravidelne pripravujeme zaujímavé súťaže, kde dôsledne vyberáme ceny (najmä od slovenských výrobcov), ktoré môžete vyhrať. Možno práve ten váš vianočný darček nebudete musieť kupovať a vyhráte ho, keď sa zapojíte do jednej zo súťaží na našom Instagrame.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy