pixabay.com

Predstavujeme vám desať filmov, v ktorých herci lásku predstierať nemuseli, boli totiž zamilovaní až po uši.

Každý z nás si raz za čas pozrie nejaký ten romantický film. Určite pre vás nebude novinkou ani to, ak vám povieme, že v niektorých z nich herci lásku predstierať nemuseli. Viete však, o ktoré filmy ide?

Gigli (2003)


Jennifer Lopez sa v hlavnej úlohe vrahyne Ricki, ktorá nenávidí mužov, bláznivo zamiluje do Larryho v roli Bena Afflecka. Od ich stretnutia je jej život zrazu plný farieb. No Jennifer určite ani len netušila, že aj v skutočnom živote sa stane to, čo vo filme? Pravdou zostáva, že ich vzťah začal práve počas nakrúcania tohto filmu.

Vicky Cristina Barcelona (2008)


Vo filme sú Penélope Cruz a Javier Bardem nezvyčajným manželským párom. Divoká južanská povaha oboch manželov sa strieda s obrovskou vášňou. Tieto romantické scény sa však prerástli do omnoho silnejších citov, z ktorých vzišlo pevné manželstvo.

Cruel Intentions (1999)


Pri tomto filme sa o chémii medzi Reese Witherspoon a Ryanom Phillippom nedá pochybovať. Láska medzi nimi bola absolútne úprimná.

The Apartment (1996)


V hlavnej role sa predsatvila vtedy nie až tak známa Talianka Monica Belluci a Francúz Vincent Cassel, preslávený lámač ženských sŕdc. Počas nakrúcania medzi nimi vzplanuli city a nový vzťah bol na svete. Roky boli považovaní za jeden z najkrajších párov kinematografie.

The Rum Diary (2010)


Film, ktorý sa stal osudným Johnnymu Deppovi, milovanému nežnejšími polovičkami po celom svete. Rovnako ako jeho filmová postava, aj on sa zamiloval do krásnej blondíny Amber Head. Po tom, čo padla posledná klapka, ju preslávený pirát z Karibiku požiadal o ruku, hoci jeho niekdajšia partnerka Vanessa Paradis na tento krok 14 rokov.

Step Up (2006)


Tanečný film, ktorý si našiel fanúšikov po celom svete. Mnohí z nás ho pozerali znova a znova, no nie len pre to, že sme sa k tanečníkom chceli pridať aj my. Druhým dôvodom bol Channing Tatum (pre ženy) a Jenna Dewan (pre mužov). Herci sa do seba zahľadeli a dnes spolu vychovávajú malú dcérku.

Days of Thunder (1990)


Pamätáte si na začiatok kariéry Nicole Kidman, keď ešte mala plnú hlavu kučeravých vlasov? To bola doba, kedy ju na nakrúcaní stretol Tom Cruise a nechcel ju nechať len tak ísť. Romantika pred kamerami sa rýchlo zmenila na skutočnú a v tom čase bol párik jedným z najvýraznejších v celom Hollywoode.

Alfie (2004)


V tomto filme fešák a milovník žien Jude Law nemal najmenší problém zahrať Casanovu. Obzvlášť ľahké bolo pre neho nakrúcanie scén so Siennou Miller, a to práve preto, že románik medzi nimi sa vyvíjal rovnako ako pred kamerami.

Mr. & Mrs. Smith (2005)


Máme k tomu hovoriť niečo viac? Krásny Brad Pitt s ešte krajšou Angelinou Jolie si spolu bok po boku zahrali v ich osudovom filme. Všetci vieme ako to dopadlo – kvôli tejto kráske sa rozišiel s Jennifer Anistone a s Angelinou spolu majú tri deti deti (ak nerátame tie adoptívne).

The Amazing Spider-Man (2012)


Príťažlivý pavúčí muž Andrew Garfield sa, rovnako ako vo filme, chytil do pasce jeho priateľky Emmy Stone, s ktorou randí dodnes.

Zrejme skutočne nie je o čom pochybovať – láska kvitne všade.

Pozri aj: Masírovač rozkroku či klietka na deti. 20 absurdných vynálezov z minulosti, z ktorých zastáva rozum

interez.sk (katka), brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)