bahamaboards.com

Hrať sa treba v každom veku. Kto v sebe zabije dieťa, nie je už viac človekom. Zo stolových a spoločenských hier sme však už takmer úplne vyrástli....

Hrať sa treba v každom veku. Kto v sebe zabije dieťa, nie je už viac človekom. Zo stolových a spoločenských hier sme však už takmer úplne vyrástli. Áno, občas sa k nim s priateľmi alebo s rodinou vrátime, ale už to nie je zďaleka taká zábava ako keď sme boli malí.  Prečo si to teda trošku neokoreniť, keď nám to už zákon dovoľuje? Rozumné množstvo alkoholu v spojení so spoločenskou hrou môže byť skvelý plán ako stráviť večer s priateľmi. Pozrite si zopár najznámejších spoločenských hier a ich transformáciu na alkohru.

Monopoly

forums.mtbr.com
forums.mtbr.com

Hrať monopoly o imaginárne peniaze nie je až také vzrušujúce. Skúste to ale s alkoholom. Vždy keď niekomu skočíte na majetok, namiesto platenia musíte vypiť pohárik alkoholu. Podobne sa dajú upraviť ďalšie hracie políčka a zrazu je z vás pravý opitý biznismen.

Šach

piclist.com
piclist.com

Na toto prevedenie budete potrebovať niekoľko rôznych pohárov a minimálne dva druhy alkoholu. Ako pešiakov odporúčame jemnejší nápoj napríklad pivo. A ostatné, dôležitejšie figúrky? To je už na vás. Princíp hry snáď už každý pochopí.

Twister

sobur.com
sobur.com

Osobne som za to, že táto hra je zábavná v každom veku aj v originálnom znení, ale nie každý musí zdieľať tento názor. Úprava vyzerá nasledovne: na rôzne farby si pripravíte rôzne druhy nápojov a potom už len hráte. Hlavne pozor na zníženú motoriku.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )