foto: Unsplash

Z iniciatívy “nejebem na to”, ktorá vznikla v dielni ArtHa production, vyšla ďalšia aktivita, ktorú sme sa v redakcii rozhodli podporiť a budeme radi, ak sa k tomu pridáte.

Je po sviatkoch, no varené vínko si ešte nejaký čas doprajeme a chtiac či nechtiac tak pridávame množstvo odpadu vzniknuté z jednorázových plastových či iných kelímkov. Koše na námestiach dokonca ani nepôsobia veľmi vábne a ako sa asi zhodneme, najlepšie nám vínko, punč či medovina chutí z vlastného hrnčeka.

Nápad spočíva v tom, že ak do 6. januára pridáte fotku s vlastným hrnčekom na vianočných trhoch a označíte ju s #pijemzvlastneho, ste zaradený do žrebovania o ceny od slovenských handmade tvorcov. Súťaž sa končí na troch kráľov (6.januára) a medzi výhernými vecičkami sú napríklad nášivky z ArtHa dielne, ozdoby pre dámy z dielne “Drôtiková”, tričko od Slovenskej značky “Primát”, či peňaženku z tetrapacku od OZ PureLove, ktorí tento nápad praktizujú na miestnych trhoch v Trnave. Veci do súťaže sa stále pridávajú a fotiek je zatiaľ málo, tak poďme túto iniciatívu trochu rozbehnúť.

Igor Hanečák
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )