Foto: flickr.com/CC Wikimedia

Ľuboš Belko / / Film
Pokiaľ sa sova s vašim listom zatúlala niekde na polceste a tak ste nemali šancu dostaviť sa na Rokofortskú strednú školu čarodejnícku, máme pre vás dobré správy.

Je tu aj ďalší spôsob, akým sa môžete dostať na chodby čarodejníckej školy a nazývať ju svojim druhým domovom. A to všetko vďaka veľkorysým ľuďom zo štúdií Warner Bros., ktorí v nás všetkých živia naivné, detské sny. Pokiaľ poznáte cestu okolo Zúrivej Vŕby, Tajomnej Komnaty a nepotrebujete k tomu Záškodnícku mapu, možno ste presne ten človek, ktorého hľadajú.

Podľa oficiálnej webstránky, štúdio  zháňa zamestnancov pre svoj Studio Tour, v ktorom sa nachádzajú skutočné miesta z kníh a filmov o Harry Potterovi. V súčasnosti zháňajú ľudí pre role uvádzača, predajcu a skladníka. K inzerátu na pracovné pozície napísali aj zopár pekných slov, ktoré by vás mohli presvedčiť.Hogwarts

Vrelé privítanie, ktoré dostavajú naši návštevníci od zamestnancov, vytvára obrovský rozdiel medzi bežnou návštevou a návštevou nášho štúdia. Pokiaľ máte dostatok nadšenia, osobnosť a talent pre komunikáciu so zákazníkom, toto môže byť ponuka aj pre vás na full-tme, part-time alebo sezónne zamestnanie. Naši zamestnanci s bohatými skúsenosťami a vedomosťami sú oboznámení s mnohými tajomstvami, ktoré sa odohrávali za kamerami počas nakrúcania. Aj vďaka tomu dokážu pre našich návštevníkov vybrať perfektné suveníry, ktoré si odnesú domov.

Pokiaľ si teda myslíte, že dostatočne očarujúci pre túto pracovnú pozíciu, môžete sa prihlásiť priamo tu.

Pozri aj: Objektívom: Ako vyzerá domček, v ktorom býval Harry Potter, dnes?

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)