Pixabay

Matej Mensatoris / / Série
Chcete vedieť, kto si vás vymazal z Facebooku? Táto aplikácia vám to odhalí.

Ak si vás niekto pridá do Facebooku ako priateľa, príde vám upozornenie. Iné to je ale vtedy, keď niekto priateľstvo s vami zruší. Ak vás zaujíma, kto sa rozhodol s vami ukončiť priateľstvo na Facebooku, určite vyskúšajte aplikáciu Who Deleted Me, ktorá funguje ako rozšírenie pre Chrome a Firefox a nájdete ju aj vo verzií pre mobilný telefón. Ako to celé funguje?

Najprv navštívte stránku Who Deleted Me. Tam zvoľte možnosť nainštalovať rozšírenie pre internetový prehliadač.

who deleted me

Keď rozšírenie pridáte, aplikácia si načíta váš zoznam priateľov. Následne sa vám do prehliadača pridá rozšírenie v podobe malej ikonky. Po kliknutí na ňu vidíte svoj aktuálny stav priateľov.

who deleted me

Aplikácia zaznamenala váš zoznam priateľov a teraz ho bude porovnávať so súčasným stavom. Ak si vás niekto zo zoznamu priateľov odstráni, aplikácia vás po opätovnej aktualizácii zoznamu na túto skutočnosť upozorní.

who deleted me

Následne sa objaví zoznam tých priateľov, ktorí si vás vymazali z priateľov.

who deleted me

Aplikácia vám následne zobrazuje už upravený počet priateľov.

who deleted me

Táto aplikácia sa oplatí najmä pre tých, ktorí majú široký zoznam priateľov a ktorých zoznam sa často mení a aktualizuje. Čím menej máte priateľov na Facebooku, tým menší zmysel pre vás táto aplikácia má. Ak ale máte stovky priateľov, medzi ktorými sú napríklad aj takí, ktorých ste videli len niekoľkokrát v živote, alebo ste s nimi prestali udržiavať kontakt, v takom prípade takúto aplikáciu určite oceníte.

Pozri aj: 10 skutočne užitočných funkcií Facebooku, ktoré vám uľahčia život, no doteraz ste ich nepoužívali

interez.sk (Matej Mensatoris), deleted.io

 Komentovať (0)