Ilustračný obrázok: Pixabay

Zlodej sa rozhodol oddýchnuť si priamo v byte, kde kradol.

18-ročná žena z Monpellieru zažila v noci z pondelka (31.5) na utorok (1.6) nepríjemné prekvapenie.

Ako píše portál News in 24, ženu v noci prebudilo hlasné chrápanie. Keď sa prebrala, našla spiaceho zlodeja priamo pred jej posteľou. Žena sa vracala neskoro večer po konci svojej práce v mestkom centre a zabudla zamknúť dvere bytu, ktorý je v rezidencii so zabezpečeným vchodom.

Počas spánku sa zobudila okolo štvrtej ráno kvôli hlasnému zvuku chrápania, ktoré sa ozývalo z jej vlastnej spálne. Vzápätí objavila spiaceho muža, ktorý si nahlas odfukoval na zemi vedľa jej postele. Rozhodla sa potichu dostať z postele a opustiť svoj byt. Vo vonkajšej chodbe bytovky objavila niekoľko tašiek, ktoré obsahovali jej osobný majetok. Vtedy jej došlo, kvôli čomu bol muž v jej byte.

Potreboval sa vyspať

Žena sa potichu dostala z bytu a rýchlo zavolala políciu. Keď dorazila, muž bol stále v štádiu hlbokého spánku, viditeľne veľmi opitý. Za opaskom mal skrytú strelnú zbraň, ktorú mu policajti vzali predtým, než ho zobudili. Viditeľne v šoku, zlodej začal po prebudení nadávať a kopať do policajtov. Upokojil sa až potom, čo bol zadržaný a odvedený na policajnú stanicu.

Na stanici zadržaný zlodej niekoľko hodín triezvel. Po vytriezvení bol schopný vypovedať – polícii vysvetlil, že našiel dvere otvorené a potreboval sa vyspať. Po opýtaní na nabalené veci pred vchodom odpovedal, že si to nepamätá.

Policajti sa začali zaoberať jeho prípadom najbližší piatok (24.5) po útoku, riešiť budú prípad pokusu o ozbrojenú lúpež a napadnutie verejného činiteľa.

0
Uložiť článok
Komentovať