Foto: Pål Laukli

/ 276 / brooklynskyfrajer
Ako vyzerá celý život v iba jednej minúte? Takto.

Ľudí po celom svete mnohokrát trápia otázky typu ako spomaliť starnutie, či aké má starnutie príznaky. Odpovede sú zvyčajne neurčité. Starnutie je s pribúdajúci vekom predsa celkom prirodzené a aj keď sa ním občas vyrovnáva ťažko, rozhodne neexistuje cesta, ako ho zastaviť. Čím skôr sa však človek so svojim vekom vysporiada a príjme ho ako cennú skúsenosť a nie ako trest, tým skôr dospeje k zadosťučineniu.

Nórska farmaceutická firma tiež apeluje na túto myšlienku, a tak vytvorila kampaň, ktorá spočíva vo videu. Na obraze môžeme vidieť rôzne ženy vo vekovom rozsahu od 0 do 100 rokov. A video je priamym dôkazom, že žena, rovnako ako každý človek, je krásna v každom veku. Záleží však len na tom, aký má pohľad na svet. Pozitívne naladený človek v pokročilom veku je určite atraktívnejší ako človek mladší, no neustále namosúrený a negatívny.

Nesnažíme sa nič retušovať. Nechávame ľudí byt takými, akí naozaj sú. Je to skutočne osviežujúce zachytávať ľudské telo také ako bolo stvorené,“ povedal Pål Laukli, fotograf, ktorý stál za projektom pre spoločnosť Vitus Apotek.

Pozri aj: Pes Henry a jeho priateľka mačka Baloo chodia spoločne na turistiku. Ich spoločné zábery sú neveriteľné

boredpanda.com
Komentovať (0)