Foto: Pixabay

Ľuboš Belko / / News
Pokiaľ zbožňujete cestovanie vlakom, toto je rozhodne práca pre vás.

A nemajte strach, nie je reč o starom kúpečku, v ktorom nepočujete ani vlastné slovo, čakáte kým skončí vaše utrpenia a bojujete s túžbou ísť na špinavý záchod. Britská železničná spoločnosť National Rail vám ponúka o čosi vyšší level komfortu. A ešte vám za to aj zaplatia. Znie to skvelo no nie? A samozrejme, že háčik to má, asi ako každá práca snov.

Pokiaľ nie ste komunikatívny typ a radšej sa uzatvárate sami do seba, budeme vás musieť sklamať. Na druhej strane pokiaľ máte podrezaný jazyk, príjemné vystupovanie a príručnú kameru, nemáte na čo čakať. National Rail, spoločnosť zodpovedná za geniálnu britskú vymoženosť s názvom 16-25 railcard, vám zaplatí za to, že s nimi budete cestovať.

Pixabay

16-25 railcard je niečo ako študentská MHD karta alebo u nás populárny ISIC. Pokiaľ ste študentom vo veku 16 až 25 rokov, prípadne starším študentom na plný úväzok, máte nárok na túto kartu, ktorá vám umožní cestovať za tretinovú zľavu. Táto spoločnosť ponúka plat v hodnote 10-tisíc libier (11 271 eur) tomu, kto obsadí ich novú ponúkanú pozíciu s názvom Chief Adventure Officer. Povinnosťou zamestnanca bude cestovať s touto spoločnosťou naprieč Veľkou Britániou a Európou.

Pixabay

Najlepšou vecou na tom celom je, že pokiaľ sa vám táto pracovná pozícia pozdáva a prejdete konkurzom, môžete cestovať s ľubovoľným človekom. Plat samozrejme patrí vám, nie vášmu spoločníkovi. Aby ste sa mohli na túto pracovnú pozíciu prihlásiť, musíte v prvej rade perfektne ovládať angličtinu. Máte? Tak natočte video, na ktorom absolvujete nejaký výlet, prípadne opisujete svoj posledný výlet. Video musíte uploadnúť na internet tak, aby bolo verejné.

Následne vyplníte formulár na webstránke spoločnosti National Rail a čakáte. Pokiaľ budete úspešní, vašou pracovnou náplňou bude používať zmieňovanú kartu celkom zdarma a zachytávať svoj výlet na kameru. Vaše zážitky budete spracovávať do vlogov a následne budete prijímať tučný plat za prácu snov. Pokiaľ vás pracovaná pozícia zaujala, neváhajte a prihláste sa. Máte čas do 11. februára 2018, 23:59. Veľa šťastia!

Pozri aj: Bežná teplota v oblasti je -20°C no tu sa môžete prechádzať v krátkom tričku. Jaskynný systém pod antarktickým ľadom má neuveriteľných 25°C

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)