Foto: Twitter (Filth800)

brooklynskyfrajer / / News
Online hra Words with Friends sa v poslednej dobe stala veľmi populárnou obdobou stolnej hry Scrabble.

V aktuálnej dobe sociálnych sietí máme čoraz viac možností, ako spoznať nových ľudí. Tento príbeh svedčí o tom, že ešte stále môže prísť niečo nové a netypické. Možnosti sa zrejme nedajú vyčerpať. Na populárnu stolnú hru Scrabble si určite všetci spomínate. Ide o skladanie písmeniek do stĺpcov a riadkov, z ktorých musíte vytvoriť slová. Na podobnej báze funguje aj hra Words with Friends vďaka, ktorej sa 22-ročný rapový producent z Harlemu Spencer, zoznámil s 86-ročnou Roz z Floridy.

Spočiatku išlo len o hru, no po čase sa z nich stali naozaj dobrí priatelia. Dvojici sa nakoniec podarilo stretnúť vďaka newyorskej pastorke, ktorá zabezpečila let z New Yorku na Floridu. Roz tu žije v domove dôchodcov a čas si kráti trochu modernejším spôsobom, akým sú krížovky.

Filth800Minulé leto som sa náhodne zoznámil s touto 80-ročnou pani cez Words with Friends. Hrali sme spolu viac ako 300 hier a nakoniec sa z nás stali veľmi dobrí priatelia. Dnes som išiel na Floridu a stretol som sa s ňou osobne,“ napísal Spencer na svojom Twitteri a príspevok samozrejme neukrátil o srdiečkového emotikona.Filth800

Pokiaľ by však do ich osudov nevstúpila pastorka Amy Butler, ich stretnutie by sa zrejme nikdy nekonalo. A ich príbeh si všimli aj vývojári aplikácie. „Nemôžeme sa toho nasýtiť. Úžasné! Ďakujeme, že ste s nami zdieľali svoj príbeh,“ reagovali tvorcovia Words With Friends na Twitteri.

Pozri aj: Svetu by vládli plazy, ľudia by neexistovali. Takto by vyzeral svet, keby sa prakontinent Pangea nerozpadol

indy100.com
0
Komentovať (0)