Wizzair opäť pridáva nové lacné lety do svojej ponuky. Lietať budeme na Ukrajinu, do Poľska, Macedónska či Izraelu

Pixabay
Wizz Air, najväčšia nízkonákladová spoločnosť v strednej a východnej Európe, oznámila spustenie novej priamej leteckej linky z Letiska Bratislava do poľskej Varšavy, 4x týždenne.

Advertisements

Len po 7 mesiacoch od príchodu leteckej spoločnosti Wizz Air na Letisko M. R. Štefánika pridáva letecká spoločnosť Wizz Air z bratislavského letiska už štvrtú novú linku. Po oznámení priamych letov do Skopje v Macedónsku, do Kyjeva na Ukrajine a do Tuzly v Bosne a Hercegovine pribudne od 30. júna 2017 nová linka z Bratislavy do Varšavy s frekvenciou 4 x týždenne.

Cena za jednosmernú letenku sa začína už od sumy 19,99 EUR, lietať sa bude v pondelky, stredy, piatky a nedele.

Tamara Vallois, riaditeľka komunikácie Wizz Air, povedala: “Je pre nás veľkým potešením, že krátko po oznámení novej linky z Bratislavy do Kyjeva, môžeme priniesť našim slovenským cestujúcim ďalšie dobré správy v podobe nového spojenia s Varšavou až štyrikrát týždenne. Varšava je jedno z prvých miest, ktoré sme v roku 2004 pridali do našej siete spojení a veríme, že nová linka prinesie nielen výrazné uľahčenie našim slovenským cestujúcim pri cestovaní do Poľska, ale zároveň ponúkne nové možnosti využívania širokej palety letov za výhodné ceny v opäť širšej ponuke letov Wizz Air-u.“

lietadlo

Wizz Air prednedávnom oznámila aj spustenie novej priamej leteckej linky z Letiska Bratislava do Kyjeva na Ukrajine. 

Hlavné mesto Ukrajiny, Kyjev, je najväčším obchodným a kultúrnym centrom krajiny s množstvom historických a architektonických pamiatok a bohatým kultúrnym dedičstvom. Spolu s novou linkou do Kyjeva tak Wizz Air ponúka už tri letecké spojenia z Bratislavy, a to linku do Skopje v Macedónsku, linka do Tuzly v Bosne a Hercegovine pribudne od marca 2017, a novinkou je aj Kyjev na Ukrajine, za 29,99 EUR.

Odlietať z bratislavského letiska do IEV (letisko Žuljany) sa bude o 8.15 hod., prílet je o 10.55 hod. Z Kyjeva do Bratislavy sa odlieta o 6.55 hod, prílet je o 7.45 hod.

Ivan Trhlík, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave: „Letecké spojenie z bratislavského letiska do Kyjeva a späť sa obnovuje po troch rokoch. Po ukončení prevádzkovania letov spoločnosťou Air Onix na uvedenej trase v decembri 2013 sme si boli vedomí toho, že Bratislava potrebuje mať priame letecké spojenie s hlavným mestom susediacej Ukrajiny. Sme radi, že sa nám podarilo v rámci rokovaní dohodnúť spoluprácu so spoločnosťou Wizz Air, ktorá ponúkne slovenským cestujúcim spojenie s Kyjevom 2 x týždenne.“

Cez Wizzair môžete pomerne lacno letieť aj do Skopje za 30 EUR, alebo do izraelského mesta Eilaty, za 43 EUR. Kam teda pôjdete najbližšie?

TS Bratislava AirportShare on Facebook0
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements