Foto: instagram/a_body_positive_jazzy

Michaela Galambošová / / News
Mysleli si, že ju podvádza. Neverili, že by ju mohol milovať príťažlivý muž.

Predstavte si, že na Instagrame zverejníte fotografiu, na ktorej žiarite šťastím. Viete, že máte pár kíl navyše, ste krv a mlieko a váš manžel, ktorý mimochodom vyzerá ako Adonis, vás neskutočne miluje. Samozrejme, že narazíte na kritiku hejterov…

25-ročná Jazzy Owen asi nečakala, že jedna na prvý pohľad obyčajná fotografia môže spôsobiť taký ošiaľ. Urobila to, čo cítila. Odfotila sa so svojím manželom Keenanom v bikinách. Nehanbila sa za svoje krivky, bolo jej jedno, ako to berú ostatní. Sálalo z nej šťastie a spokojnosť, no to očividne niektorí ľudia nerozchodili.

Už roky tento muž miluje každú krivku, každý záhyb, každú striu na mojom tele a ja vôbec netuším prečo…

Over the years this man has loved every curve, every roll, and every stretch mark on my body. I never understood why! • How could he love something that isn't "perfect"? How could a man who was "born fit" love someone like me! I don't have a flat stomach, I jiggle when I walk, hell if I run up the stairs to fast my body claps (lmao)!! But now I see I do have the "perfect" body!! Every roll, every curve and every stretch mark is put on me just perfect to make both of us happy!!! I love my body and I finally see why he does too!! • • Photo credit: @ryanwmedia • • • #effyourbeautystandards #effyourbodystandards #everyoneisbeautiful #tummylove #youarebeautiful #aspiringmodel #aspiringplussizemodel #celebratemysize #curvysensedoll #confidence #lovemybody #lovemybelly #loveyourbody #selflove #summerbody #bikini #bikinibody #bodylove #bodypositive #bodypositivity #womenofallsizes #support #love #positive #plussize #positivity #plussizegang #positivevibes #youarebeautiful

A post shared by Jazzy (@a_body_positive_jazzy) on

„Ako muž, ktorý sa narodil s dokonalou postavou môže milovať niekoho ako som ja? Nemám ploché brucho, natriasam sa pri chôdzi, keby som sa rozbehla trošku rýchlejšie po schodoch, asi by som skolabovala. Ale teraz vidím, že mám dokonalé telo. Obaja sa tešíme z každého záhybu, krivky a strie. Milujem svoje telo a konečne vidím to, čo on na mne vidí už roky!“ napísala Jazzy pod príspevok.

Jazzy hovorí, že vedieť prijať svoje telo je proces, ktorým si treba prejsť. Počas dvoch tehotenstiev dosť pribrala, nevyhli sa jej strie, ani ovisnutá koža. Telo si jednoducho pamätá materstvo. Prijala sa však taká, aká je a jej manžel ju miluje bez ohľadu na hmotnosť. Mnohých však viac než Jazzyn výzor trápi to, ako môže mať pri sebe takého príťažlivého manžela, ktorý má priam ukážkovú postavu.

„Milujem ju. Je pre mňa tou najkrásnejšou ženou na celom svete,“ tvrdí Jazzyn manžel Keenan, ktorý to natrel všetkým závistlivcom. „Vždy, keď sa prebudím vedľa mojej ženy, alebo si len na ňu pomyslím, neprestanem sa usmievať. Som šťastný, že je spokojná so svojím výzorom.“ Pre sympatického manžela plnoštíhlej krásky je dôležitejšie než katalógová postava spokojná a usmiata manželka. Pre mnohých ľudí je však nepredstaviteľné to, že sa rodina presťahovala práve na Havaj, kde je dosť silný kult dokonalej postavy. Hoci tam bývajú už dva roky, len prednedávnom sa odhodlala vyjsť si na pláž v bikinách. No je však na čase, aby sa začali búrať stereotypy a šablónovité predstavy.

Lásku nezaujíma konfekčná veľkosť

Love does not care what size you are!!! • • Lots of people want to know how we met.. so here is our story. • • My husband and I met in elementary school (6th grade). I remember when he introduced himself to he he said "yea my names keenen and I have a brother named kel"!! I should have known from that right there that he was going to be a big goofball in my life. After that he asked me to be his Valentine ? • When I was a kid I moved a lot so shortly after Valentine's Day I moved. 8th grade I moved again and started at a new school and it just so happened that my hubby was there too. We never dated throughout school (always crushing though) until senior year. • From senior year on we have been best friends, Bonnie and Clyde , each other's world. • He loved me at 100lbs and at 200lbs just the same. Size doesn't matter when you love someone for who they are not what they look like!! • • • #thankful #bodypositive #bodypositivity #beautiful #bodylove #aspiringmodel #allshapesandsizes #aspiringplussizemodel #effyourbeautystandards #effyourbodystandards #everyoneisbeautiful #celebratemysize #confidence #plussize #positivity #plussizegang #positive #loveyourself #love #yourbeautiful #youarebeautiful #iamblessed #nonegativity #nostereotypes #tummylove #TeamJazzy #stophiding #loveconquersall

A post shared by Jazzy (@a_body_positive_jazzy) on

„Samozrejme, že na pláži nájdete kopec dokonalých tiel. No sú medzi nimi aj ženy s krivkami, ktoré sú pre mňa inšpiráciou,“ tvrdí Jazzy. No v dnešnej dobe to však chce odvahu obliecť si plavky, aby ste nevzbudzovali pohoršenie u okolia. Jazzy v pondelňajšom vysielaní relácie The Morning otvorene hovorila aj o svojich vlastných komplexoch z váhy. Vyskúšala už  viacero diét, doplnkov na chudnutie, dokonca uvažovala nad operáciou, no muž to chvalabohu od nej nevyžadoval.

Mnohí hejteri však Jazzy písali, že je tučná a nevyzerá zdravo. Tvrdili, že ju určite podvádza a že je s ňou len kvôli peniazom. „Viem, že nie je dôležitá váha, ale vnútorný pocit,“ dodáva na záver, pevne odhodlaná nerobiť si z neprajníkov ťažkú hlavu. Človek, ktorý je spokojný sám so sebou, nebude šíriť nezmysly. Nech sympatickému páru vydrží šťastie čo najdlhšie!

Pozri aj: Krása nie je číslo na váhe. Jedna z najkontroverznejších fotosérií zobrazuje akty tučných párov, ktoré rozbíjajú všetky stereotypy (NSFW)

metro.co.uk
0
Komentovať (0)