Mladá, 26-ročná hudobníčka (vlastným menom Sanne Putseys) je čerstvou a celkovo už 5-násobnou držiteľkou prestížnej flámskej MIA Award (Music Industry Awards) v kategórii  Best female solo...

Mladá, 26-ročná hudobníčka (vlastným menom Sanne Putseys) je čerstvou a celkovo už 5-násobnou držiteľkou prestížnej flámskej MIA Award (Music Industry Awards) v kategórii  Best female solo artist. Naposledy potešila slovenských fanúšikov vlani koncertom na festivale Grape. Na Slovensku sa predstavila minulý rok aj samostatným klubovým koncertom. Obľúbenkyňa (nielen) belgického publika sa do našich končín evidentne vracia rada.

Blížiaci sa marcový koncert éterickej belgickej divy je o to vzácnejším, že v jej tourpláne na najbližšie mesiace nesvieti žiadna iná blízka metropola, dokonca ani Viedeň či Praha. Okrem Bratislavy ju  momentálne fanúšikovia môžu vidieť iba vo veľkej Británii, Holandsku, Francúzsku a Švajčiarsku. 

Jaroslav Novák
Jaroslav Novák

Verná publiku, kapele, sama sebe a neuhasiteľnému smädu po hudbe, nám Selah Sue naďalej sprostredkúva vlastné temné i jasné emócie vo všetkých možných jagavých farbách. A svojou hudbou neustále nachádza odozvu v každom z nás. Pravdepodobne to bude tým, že nerobí kompromisy, svoje  srdce ukazuje celkom nahé, znepokojujúce a okúzľujúce zároveň. „Všetko, čo robím, robím inštinktívne. Nie som hudobný expert. Ale stačí mi počuť pieseň jediný raz a viem ju zaspievať so všetkými jej detailmi aj o 20 rokov neskôr,” dodáva.

Vyhrajte s nami dva lístky na koncert Selah Sue, ktorý sa uskutoční 14. marca v bratislavskom MMC

Stačí, ako do 6. marca správne odpoviete na otázku: Ako sa volá najnovší singel Selah Sue, ktorý vyšiel na svetlo sveta koncom minulého roka?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Petra Priščáková.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )