Purist a Bad Karma Boy už momentálne putujú na ich spoločnom turné. Elektropopové trio Purist a indie-souloví Bad Karma Boy vydali koncom roka 2014...

bad karma boyPurist a Bad Karma Boy už momentálne putujú na ich spoločnom turné. Elektropopové trio Purist a indie-souloví Bad Karma Boy vydali koncom roka 2014 ich dlhoočakávané albumy (Colourful Noise, Údolia a Kopce). Teraz ich spoločne prezentujú na turné po Česku a Slovensku.

Tvorba Purist a Bad Karma Boy je síce žánrovo rozdielna, no obe kapely majú k sebe blízko nielen po ľudskej stránke. Spoločne predstavujú zvuk novej bratislavskej vlny, s potenciálom uspieť aj za našimi hranicami a určite patria medzi najzaujímavejšie zjavy v rámci domácej alternatívnej scény. Ich najnovšie počiny boli nominované aj v rámci cien Radio_Head Awards, Purist v kategórií Debutový album roka a Bad Karma Boy v kategórií Singel roka. Kombinácia dvojkoncertu ponúkne multižánrový večer, ktorý by mal potešiť fanušíkov elektronického aj gitarového zvuku.

19. marca sa obe kapely predstavia aj v banskobystrickej Záhrade. Do žrebovania o dve vstupenky na tento koncert a o nový album vo forme LP, Údolia a Kopce, od Bad Karma Boy ak do 15. marca správne odpoviete na otázku:
V ktorej slovenskej kapele, okrem Bad Karma Boy, pôsobí spevák Juraj  Marikovič?

Súťaž je ukončená. Dve vstupenky vyhráva Katarína Vyčítalová, LP Údolia a Kopce vyhráva Peter Skubinčan.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )