Lucia Mužlová / / Zaujímavosti
Máte doma nejakého domáceho miláčika? Ak áno, určite ste s ním už zažili aj radosti a možno aj trochu starostí. Ak ste v chovaní...

Máte doma nejakého domáceho miláčika? Ak áno, určite ste s ním už zažili aj radosti a možno aj trochu starostí. Ak ste v chovaní zvieratka nováčik alebo uvažujete, že si zaobstaráte napríklad psíka, mali by ste si určite pozrieť nasledujúce fotografie. Dúfame, že vás rozosmejú, potešia a možno sa už nebudete na svojho domáceho miláčika pozerať niekedy takým kritickým okom.

John je majiteľom zlatého retrievera a vo svojich kresbách sa snažil zachytiť svoj život pred a po získaní šteniatka menom Maimai, ktoré niekedy nazýva aj najroztomilejšie, „malé, chlpaté zlo“. Veľa chlpov, rozrthané papuče, nejaká tá mláčka na podlahe, to sú všetko veci, na ktoré zabudnete. Dôležité je, že vás každý deň po práci doma čaká niekto, komu keď sa pozriete do očí, vidíte bezpodmienečnú lásku a vernosť, a to je na tom to najkrajšie. Samozrejme, ak nemáte psíka, ale iné zvieratko, skúste si predstaviť, či s ním zažívate podobné situácie a dajte nám vedieť v komentároch.

psik1
boredpanda.com
psik2
boredpanda.com
psik3
boredpanda.com
psik4
boredpanda.com
psik5
boredpanda.com

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)