Lucia Mužlová / / Zaujímavosti
Často sa stretávame s rôznymi strašidelnými príbehmi. V detstve to boli historky na „dobrú“ noc a teraz je to veľké množstvo príbehov, dokonca už...

Často sa stretávame s rôznymi strašidelnými príbehmi. V detstve to boli historky na „dobrú“ noc a teraz je to veľké množstvo príbehov, dokonca už aj reklám, pričom je niekedy ťažké rozlíšiť, čo je skutočné a pravdivé a čo nie. Mladý muž menom Joe Cummings si takýto hororový príbeh prežil na vlastnej koži. Ako by ste reagovali vy, ak by ste zistili niečo takto znepokojujúce?

sachta2
youtube.com

Joe je normálny, mladý muž, ktorý pracuje ako herec v New Yorku a žije so svojou priateľkou v spoločnom byte. Na začiatku videa, ktoré nájdete pod článkom, Joe vysvetľuje, že si začal všímať, že im mizne jedlo, veci v byte sa pohybujú, pričom si najskôr myslel, že za to môže jeho priateľka. Keď mu ale odprisahala, že to nie je pravda, že ona tieto „tajomné“ veci nespôsobuje, vzal veci do vlastných rúk.

sachta
youtube.com

Joe, stále ešte tak trochu presvedčený, že za všetko je zodpovedná jeho priateľka, nastražil v byte skrytú kameru s vierou, že ju prichytí priamo pri čine. Na zábere je vidieť kuchyňu a obývačku, a aj akúsi kóju nad vchodom, alebo ak chcete, šachtu.

sachta3
youtube.com

Prvé dve hodiny sa nedialo nič. Potom ale zbadal niečo, čo bolo tak šokujúce, že tomu najskôr nemohol uveriť. Zo šachty vyliezla žena. Pomalé pohyby, strašidelný výraz, no nie je to zrovna niečo, čo zažívame každý deň. Joe túto ženu nikdy v živote nevidel, ak by ste si náhodou mysleli, že je to jeho priateľka, ktorá ho chce nachytať.

sachta4
youtube.com

Najväčšiu hrôzu asi naháňa tá rutina, s akou žena postupuje. Ladne zlezie dole, otvorí chladničku, presne vie, kde sa čo nachádza. Ako dlho to už robí? V koľkých bytoch? Šokujúce taktiež bolo, že do drezu vykonáva potrebu, pričom by pokojne mohla ísť do kúpeľne. Nakoniec si ani neumyje ruky a vyberá jedlo z chladničky. Pričom sa stále nikto na zvuky nezobudil.

sachta6
youtube.com

Keď sa Joe prebudí a ide sa do kuchyne napiť, takmer neznámu ženu prichytí pri čine. Tá sa ale stihne v obývačke ukryť a Joe sa do spálne vráti v sladkej nevedomosti. Vôbec netuší, že v jeho byte sa nachádza votrelec. Cudzinka sa nakoniec vyšplhá naspäť do šachty a zmizne.

sachta5
youtube.com

Dodnes nebola totožnosť ženy odhalená. Joe tvrdí, že sa nejedná o žiadnu susedku, že to musí byť niekto mimo bytovky. Samozrejme, nájdu sa tu aj ľudia s trochu kritickejším pohľadom, ktorí príbehu neveria, resp. si myslia, že je nemožné ženu neprichytiť priamo pri čine, pretože ako vidíte na videu, predsa len spôsobuje hlasné zvuky. Jedno je isté, Joe a jeho priateľka sa už nikdy nebudú vo svojom byte cítiť úplne bezpečne.

[youtube 06X9qXTvKNQ 720 410]

0
Komentovať (0)