Foto: Huawei

V bratislavskej Hant Aréne sa 15. apríla o 14:00 zhasli všetky svetlá a ľudia sa ponorili sa do neónovej meditácie pri cvičení power jogy. 

Brány arény sa otvorili  už o 9:30 ráno, no kým sa ľudia dočkali prvej jogovej pozície – asány, čakal ich ešte zaujímavý program.

Na jednom zo stanovíšť si mohli vytvoriť vlastné kreatívne jogové pozície a súťažiť o najlepšie pomenovanie. O neónovú visáž sa postarali odborníčky v Huawei Beauty & Fashion zóne.

Známy fotograf Jakub Čajko vo fotokútiku zachytával žiarivé snímky na údajne najlepší fotomobil na svete Huawei P20 Pro. Toto zariadenie s umelou inteligenciou a prvým trojitým fotoaparátom na svete je schopné zachytiť aj fotografie v tme či šere. Telefón z tej istej rady si odniesol aj jeden z účastníkov v súťaži na Facebooku.

Organizátori pripravili aj ďalšiu súťažnú aktivitu spojenú s hľadaním mikrosnímok jógových pozícii. Úlohou bolo ich nájsť a odfotiť v čo najkratšom čase vďaka super zoomu na fotoaparáte smartfónu. Najrýchlejší joga hľadači boli odmenení inteligentným fit náramkom.

Východnému cvičeniu zo starovekej Indie prepadli aj ambasádorky podujatia Lenka Šóšová, instagramerka Tatiana Žideková či food blogerka Simona Škodová. Zážitkovými lekciami ľudí previedla známa lektorka jogy Adriana Špronglová.

Dosť bolo rečí, pozrite si tie najzaujímavejšie fotografie z tohto zaujímavého eventu

Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei
Foto: Huawei

Pozri aj: Pohoda zverejňuje ďalšieho z headlinerov. Do Trenčína zavíta islandské elektronické duo

Príbehy
0
Komentovať (0)