Foto: instagram.com (emwatsnx/camillabelle)

Krása je subjektívny názor, ktorý nedokážeme ovplyvniť. Buď sa nám niekto páči alebo nie. Existujú však aj takí ľudia, ktorí sú považovaní od mnohých za krásnych. Vďaka tomu vznikol aj tento rebríček.

Webová stránka The TC Candler Entertainment vyhlasuje každoročne 100 najkrajších žien sveta na základe nezávislých odborníkov už od roku 1990. Vek, talent či iné znalosti nie sú brané do úvahy. Dôležitý je len výzor. Toto je top 20 najkrajších žien z rebríčka.

Taylor Hill, supermodelka, USA

It’s sunny but it’s cold ❄️☀️

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) onTaylor Hill je americká supermodelka, ktorá je známa aj ako jedna z modeliek Victoria’s Secret. Má 21 rokov a svoju kariéru začala v roku 2015.

Lupita Nyongo, herečka, Keňa/MexikoLupita sa narodila v Mexiku, ale vyrastala v Keni. Je považovaná za jednu z najkrajších herečiek. V roku 2013 získala dokonca aj Oscara za svoju úlohu vo filme „12 rokov otrokom“.

Jenny Kim, speváčka, Južná Kórea

Sass♥

A post shared by BLACKPINK JENNIE KIM (@yg.jennie) onJenny Kim je jedna z najpopulárnejších predstaviteliek populárnej hudby v Južej Kórey. Okrem spevu sa Jenny venuje aj modelingu.

Yael Shelbia, modelka, IzraelIzraelská modelka Yael Shelbia vyrastala vo veľmi náboženskej rodine. Aj napriek tomu sa však vydala cestou modelingu.

Oktyabrina Maximova, modelka, RuskoOktyabrina Maximova je 22-ročná modelka z Ruska. Okrem toho, že sa venuje modelingu, takisto študuje, pretože sa chce stať právničkou.

Lalisa Manoban, speváčka, Južná Kórea

Blackpink x Elle #blackpinklisa #blink

A post shared by Lalisa Manoban BLΛƆKPIИK (@lalice.official) onLalisa Manoban je členkou rovnakej speváckej skupiny ako Jenny Kim. Lalisa sa narodila v Thajsku a okrem spievania sa taktiež venuje modelingu.

Emma Watson, herečka, Veľká BritániaAsi nie je potrebné vysvetľovať, prečo je v zozname aj Emma Watson. Krásna a nežná herečka, známa z filmov Harry Potter, vyrástla a stala sa z nej naozajstná dáma. Okrem toho, že je krásna, je takisto aj herecky nadaná, vďaka čomu sa jej sypú ponuky jedna za druhou.

Audreyana Michelle, modelka, USA

happy Mondayyy

A post shared by Audreyana Michelle (@audreyanamichelle) onAudreyana Michelle je jednou z najmladších žien v tomto zozname. Má totižto len 18 rokov. Jej modelingová kariéra začala v roku 2016.

Bella Heathcote, herečka, Austrália

New year, old me #tbt

A post shared by Bella Heathcote (@bellaheathcote) onBella Heathcote sa síce ukázala len v pár filmoch, no aj tak si ju diváci po celom svete všimli. A nielen ju, ale aj jej krásu.

Antonia Iacobescu, speváčka, Rumunsko

Tbt’n alllll day 😂

A post shared by •AntoniA• (@antonia) onAntonia Iacobescu sa narodila v Rumunsku, no vyrastala v Spojených štátoch. Po niekoľkých rokoch sa však vrátila do svojej rodnej krajiny, kde sa stala veľmi úspešnou. V roku 2010 sa stala jej pieseň s názvom „Morena“ veľkým hitom.

Camilla Belle, speváčka/herečka, Brazília

I. Want. You. #vcpoloclassic

A post shared by Camilla Belle (@camillabelle) onCamila Belle pochádza z Brazílie a okrem toho, že sa venuje spevu a herectvu, vykonáva charitatívne práce.

Golshifteh Farahani, herečka, Irán/Francúzsko

#louisvuitton

A post shared by Golshifteh Farahani (@golfarahani) onGolshifteh Farahani je iránska herečka, ktorá sa narodila v Teheráne. V súčasnosti žije vo Francúzsku a cestuje po celom svete.

Ju Jingyi, speváčka, ČínaJu Jingyi sa stala známou najmä kvôli tomu, že bola jednou z členiek čínskej popovej skupiny. Skupinu však opustila a začala svoju vlastnú spevácku kariéru.

Adelaide Kane, herečka, Austrália

😴

A post shared by Adelaide Kane (@adelaidekane) onAdelaide sa narodila v Austrálií, kde začala svoju hereckú kariéru. Dnes žije v USA, kde hrá vo filmoch a často sa objavuje aj v televízií.

Jourdan Dunn, supermodelka, Veľká Británia

🧡🧡🧡

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) onJourdan Dunn je jednou z modeliek Victoria Secret. V Británií sa stala Jourdan už niekoľkokrát modelkou roka.

Nana, speváčka, Južná Kórea

#si

A post shared by NANA (@jin_a_nana) onV tomto zozname sa nachádza ešte jedna speváčka z Južnej Kórey. Tou je Nana, ktorá sa venuje nielen spevu, ale takisto aj modelingu, herectvu a kozmetike.

Sarah Gadon, herečka, Kanada

Thank you @latimes link in bio…One more day! #alaisgracenetflix

A post shared by Sarah Gadon (@sarahgadon) onKanadská hviezda Sarah Gadon je veľmi obľúbenou herečkou, ktorú najčastejšie obsadzuje režisér David Cronenberg.

Chou Tzu-Yu, speváčka, Taiwan

MLB x TWICE

A post shared by CHOU TZUYU 周子瑜 (@t.zuyu) onChou Tzu-Yu sa stala slávnou najmä v Južnej Kórei. Stala sa totižto členkou jednej zo skupín, ktoré boli práve tam populárne.

Thylane Blondeau, modelka, Francúzsko

📸w : @sandrinegomezphotography / 💋💄@heidistantonbeauty

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) onPred niekoľkými rokmi sa Thylane Blondeau stala najkrajším dievčaťom na svete. Dnes patrí medzi najkrajšie ženy. Je veľmi talentovaná a okrem toho, že sa venuje modelingu, veľmi rada píše poéziu. Vydala dve knihy.

Liza Soberano, herečka/modelka, Filipíny/USA20-ročná herečka a modelka Liza Soberano sa dostala na prvé miesto v zozname najkrajších žien. Okrem toho, že je krásna, je aj veľmi milá a má veľký herecký talent.

Pozri aj:Preslávila ich krása. 13 detí, ktoré sa stali slávnymi po celom svete vďaka ich jedinečnému výzoru

brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)