Telekom

Michal Blaško / / News
Dnešný večer na STV bude patriť vyhodnoteniu najlepších športovcov roka 2016.

Výsledky sú už zrejme jasné a všetci sme sa ich mali dozvedieť až večer. Telekomu sa však podaril „krásny“ omyl. Nechtiac zverejnil na svojej Facebook stránke obrázok s gratuláciou Petrovi Saganovi, ktorý sa podľa nich stal Športovcom roka 2016.

S touto informáciou prišiel portál medialne.etrend.sk s tým, že priniesol dve teórie, prečo Telekom zverejnil tento príspevok. Buď sa jedná o fatálnu chybu a vyhodnotenie Športovca roka 2016 zverejnili predčasne, alebo blahoželali Petrovi k úplne inému titulu, inej súťaže.

Aktualizáciou však priniesli reakciu operátora, ktorý potvrdil to, že príspevok sa dostal von oveľa skôr, ako mal. Príspevok mal na stránke ihneď 300 lajkov no množstvo začudovaných komentárov. Príspevok však už teraz na ich Facebook stránke nenájdete.

Telekom
Telekom

„V rámci nášho partnerstva s Peťom Saganom sme si predpripravili vizualizáciu gratulácie, v prípade, že by sa stal Peťo víťazom. Chybnou zhodou náhod sa bohužiaľ tento post dostal do éteru predčasne, za čo sa ospravedlňujeme,“ reagoval pre medialne.etrend.sk operátor Telekom.

My Telekomu môžeme iba zablahoželať no musíme povedať, že chyby sa stávajú.

medialne.etrend.sk
0
Komentovať (0)