Lucia Mužlová / / Zviera
Ťažké chvíle prežívalo toto šteniatko, ktoré viselo hore nohami v tmavej miestnosti a bolo neustále bité. To všetko preto, aby bolo jeho mäso krehkejšie....

Ťažké chvíle prežívalo toto šteniatko, ktoré viselo hore nohami v tmavej miestnosti a bolo neustále bité. To všetko preto, aby bolo jeho mäso krehkejšie. Labky malo zviazané tak pevne, až sa do nich dostala infekcia a začali postupne odumierať. Toto šteniatko nebolo použité na mäso, ale našlo sa v odpadkovom koši, kde bolo ponechané na istú smrť. Našťastie sa podarilo ho zachrániť. Aj takéto príbehy pochádzajú z niektorých oblastí Južnej Kórey…

pes chichi
boredpanda.com

„Labky jej museli amputovať, no v očiach mala nádej. Operáciu prežilo a hneď na druhý deň sa pokúšala chodiť. Stále vrtí chvostíkom a vyzerá konečne šťastne“, povedal Shannon Keith, prezident organizácie Animal Rescue, Media & Education, ktorá sa venuje záchrane zvierat.

pes chichi2
boredpanda.com

Šteniatko dostalo meno Chi Chi, čo v kórejskom jazyku znamená milujúci.

pes chichi3
boredpanda.com

Po dvoch mesiacoch zotavovania a liečenia sa Chi Chi dostala do rodiny Howellovcov, ktorá žije vo Phoenixe, v štáte Arizona.

pes chichi4
boredpanda.com

Keď sa plne zotaví, jej noví majitelia chcú, aby Chi Chi pomáhala pri terapii ľuďom, ktorí stratili končatiny. Chi Chi je dôkaz toho, že aj pri strate končatín, alebo aj inom postihnutí, môžete žiť plnohodnotný a šťastný život.

pes chichi5
boredpanda.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

0
Komentovať (0)