boredpanda.com

Lucia Mužlová / / News
Väčšina z nás sa už ocitla v ťažkej situácii, keď sme sa snažili komunikovať v cudzom jazyku, ktorý možno neovládame na 100%. Niekedy je...

Väčšina z nás sa už ocitla v ťažkej situácii, keď sme sa snažili komunikovať v cudzom jazyku, ktorý možno neovládame na 100%. Niekedy je to vtipné, niekedy skôr trápne, no niekedy je to, priznajme si, katastrofa. Takéto situácie sa možno čoskoro stanú minulosťou, a to vďaka zariadeniu, ktoré je nenápadné a bude sídliť vo vašom uchu. 

Toto zariadenie sa nazýva systém Pilot a za týmto brilantným výmyslom stojí spoločnosť Waverly Labs. V septembri by sa zariadenie malo dostať na trh a umožní nositeľom porozumieť cudzím jazykom v reálnom čase. To znamená, že len s minimálnym oneskorením. Taktiež si užívateľ bude môcť prepínať medzi španielskym, anglickým, francúzskym a talianskym jazykom. Zariadenie bude stáť približne 129 dolárov. Skvelý nápad, čo poviete? Určite to bude skvelý pomocník pre turistov, ktorí sa vydajú na cestu po pamiatkach.

Zariadenie sa skladá z dvoch slúchadiel, ktoré sa šikovne zmestia do uší.

pilot1
waverlylabs.com

 Porozumieť francúzštine, španielčine, taliančine a angličtine už nebude žiadny problém.

pilot2
waverlylabs.com

Pilot sa začne predávať v septembri a bude stáť približne 129 dolárov.

pilot3
waverlylabs.com

Šikovná aplikácia v telefóne vám umožní prepínať medzi jazykmi.

pilot4
waverlylabs.com

Sám tvorca tvrdí, že zariadenie vymyslel po tom, čo sa stretol s očarujúcou Francúzkou. Pozrite sa, ako zariadenie funguje v praxi.

[youtube Y87Qk34BZUQ 720 410]

0
Komentovať (0)