Lucia Mužlová / / Zaujímavosti
Tento dom je opustený už viac ako 10 rokov. Posledná majiteľka bola umiestnená do domovu dôchodcov a dom ostal napospas osudu. Postupom času sa z...

Tento dom je opustený už viac ako 10 rokov. Posledná majiteľka bola umiestnená do domovu dôchodcov a dom ostal napospas osudu. Postupom času sa z neho stalo tajomné, až strašidelné miesto. Po majiteľovi ostali vnútri všetky veci, dokonca aj jedlo. Pomocou fotografií sa aj vy môžete preniesť do priestorov tohoto opusteného domu, resp. sa môžete preniesť naspäť v čase.

Tento vidiecky dom sa nachádza v Hertfordshire vo Veľkej Británii. Základy domu sú značne poškodené a tento dom dostal medzi miestnymi aj prezývku „crooked cottage,“ čiže niečo ako „krivá chata“.

chata1
wittyfeed.com

V dome kedysi žila staršia pani so svojím otcom. Otec v roku 1971 umrel a ona ostala v dome žiť do roku 2003, kedy bola umiestnená do domova dôchodcov.

chata2
wittyfeed.com

Fotografka a cestovateľka Urban Toby Batchelor objavila tento starý dom a našla v ňom dokonca kalendár z roku 1956 a veľké množstvo starých predmetov.

chata3
wittyfeed.com

Manželská posteľ je stále ustlaná, aj keď v nej nikto nespal už viac ako 10 rokov.

chata4
wittyfeed.com

Na poschodí fotografka našla izbu ako z hororového filmu.

chata5
wittyfeed.com

Dom slúži skoro ako múzeum. Môžete v ňom nájsť staré zaváraniny a rôzne obaly od jedla.

chata6
wittyfeed.com

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)