boredpanda.com/Ranay Danek

katka / / Zviera
Fenku Eclipse poznajú v Seattli všetci vodiči verejnej dopravy – autobusom totiž jazdí úplne sama.

Seattle sa môže pochváliť najobľúbenejšou miestnou celebritou, ktorú si každý okamžite zamiloval. Miláčikom všetkých sa stal psík, ktorý chodí každý deň úplne sám autobusom do parku.

Začalo to vtedy, keď fenka Eclipse, miešanec labradora a mastifa, bola na zastávke so svojim majiteľom Jeffom Youngom. Tomu trvalo až príliš dlho, kým dofajčí cigaretu, a preto v momente, keď dorazil autobus, Eclipse naň nasadla a odviezla sa do parku sama. Od toho dňa už Jeff vie, že ju môže kedykoľvek dobehnúť v parku a nemusí sa za ňou ponáhľať. Jeho zvieracia spoločníčka je totiž natoľko inteligentná, že presne vie, kedy a kde má vystúpiť.

This doggo, Eclipse, rides the bus daily alone. Eclipse has a bus pass on the collar and rides to the dog park and back everyday in Seattle.

Geplaatst door Ranay Danek op woensdag 14 juni 2017

Big Kiss!

Geplaatst door Eclipse Seattle's Bus Riding Dog op zondag 2 oktober 2016

Podľa niektorých policajtov by bolo ideálne, ak by bola na vôdzke, no keďže psy vo verejnej doprave povolené sú, nikto to nerieši. Práve naopak – ľudia sú šťastní, že ju vidia, všetci vodiči ju poznajú a každému vyčarí úsmev na tvári. Samotná fenka je, zdá sa, na seba hrdá. Má aj vlastnú stránku na Facebooku, kde sa píše, že miluje mestský život a jazdy autobusom do psieho parku Belltown.

Geplaatst door Eclipse Seattle's Bus Riding Dog op dinsdag 18 oktober 2016

Off to the park 😎

Geplaatst door Eclipse Seattle's Bus Riding Dog op zaterdag 20 mei 2017

Pozri aj: Rozkošný psík prenasledoval „street view“ fotografa. Nachádza sa tak na každej fotke, vďaka čomu si ich prezerá tisíce ľudí po celom svete

boredpanda.com
0
Komentovať (0)