earthables.com

“Ryšavky”, alebo teda červenovlasí ľudia, sú často terčom nevinných posmeškov, ale zároveň sú takíto ľudia aj obdivovaní. Závisí to aj na kultúre a hlavne...

“Ryšavky”, alebo teda červenovlasí ľudia, sú často terčom nevinných posmeškov, ale zároveň sú takíto ľudia aj obdivovaní. Závisí to aj na kultúre a hlavne na predsudkoch ľudí. Častokrát majú nielen tvár, ale aj telo pokryté pehami. Čo sa kultúry týka, niektorí dokonca tvrdia, že pehatí ľudia sú “pošpinení”, že nemajú dušu, alebo práve naopak, že majú ohnivý temperament. Iba 5% svetovej populácie má pehy a fotograf Brock Elbank sa rozhodol zachytiť ich krásu. A podľa môjho názoru sa mu to naozaj podarilo.

V niektorých prípadoch môžu byť pehy naozaj kozmetickým problémom. Hlavne teda v prípadoch, že nimi máte pokrytú naozaj celú tvár. Elbank fotografoval stovky ľudí, ktorí “bojovali” s pehami od detstva, no až v dospelosti sa s nimi naučili žiť. Pamätajte, že každý človek je sám o sebe krásny a nikoho by sme nemali posudzovať len podľa vzhľadu.

pehy1
Brock Elbank
pehy2
Brock Elbank
pehy3
Brock Elbank
pehy4
Brock Elbank
pehy5
Brock Elbank
pehy6
Brock Elbank
pehy7
Brock Elbank
pehy8
Brock Elbank
pehy9
Brock Elbank
pehy10
Brock Elbank
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )