foto: mashable.com

Matej Mensatoris / / News
Ako sa dá vyhnúť spoločenským udalostiam? Predstierajte, že ste slepí .

Čo by ste robili, ak by vás nesmierne štvalo, že sa musíte všetkým ľuďom známym ľuďom naokolo zdraviť? A vadili by  vám spoločenské akcie, na ktoré vás všetci pozývajú? Carmen Jiménez zvolila skutočne originálne, aj keď pomerne drastické riešenie. Rozhodla sa predstierať slepotu, a to len preto, aby sa mohla ostatným ľuďom vyhýbať. Pripadá vám to nereálne a pritiahnuté za vlasy? 

Carmen údajne všetkých naokolo o svojej slepote klamala takmer tri desaťročia, pričom videla dokonale. „Bola som unavená zo stretnutí ľudí na ulici, a to najmä vtedy, keď pri mne zastavili a rozprávali sa. Nikdy som to nemala rada, preto som začala predstierať slepotu. Tým som sa vyhla mnohým spoločenským povinnostiam“, povedala Carmen.

Okrem toho, že klamala známych, takisto klamala aj rodinu. Jej manžel si údajne všimol, že niekedy akoby kútikom oka sledovala televíziu, no nikdy ho nenapadlo, že by Carmen slepotu predstierala. Okrem spoločenského faux pas, Carmen čelí aj ďalším problémom, kvôli poberaniu dávok pre postihnutých.
Blind Person
Celý príbeh ale naráža na trhliny a mnohí ľudia vyslovujú názor, že celá správa môže byť len vymyslenou, alebo je vytvorená v rámci kampane upozorňujúcej na ľudí so zrakovým postihnutím. Ľudia sú ale skutočne rôzni, a tak je tu malá šanca, že takéto niečo skutočne aj nastalo. V takom prípade by ale Carmen bola skvelá herečka, no zároveň aj nesmierne veľká podvodníčka.

Pozri aj: 6 vtipných komiksov, ktoré pochopia iba tí, čo nosia okuliare

viralthread.com
0
Komentovať (0)