Foto: Twitter (Emma-Louise Dean)

Mali ste niekedy túžbu popýšiť sa celému svetu tým, aký život vediete? Určite áno, no niekedy nám financie bránia v tom, aby naše dni vyzerali podľa predstáv.

Táto žena to však zobrala po svojom. Síce nevieme, či mala naozaj túžbu cestovať a nemala na to dostatok financií, alebo jednoducho túžila po pozornosti, na jej záberoch z rôznych kútov sveta však niečo nesedí. Na jej Instagramový účet neustále pribúdajú fotky z krajín od výmyslu sveta. A keď hovoríme o výmysloch, tak sme k pravde omnoho bližšie ako jej príspevky. Na sociálnej sieti ju totiž sleduje takmer pol milióna fanúšikov, ktorí z jej životného štýlu boli nadšení. Ktosi však zbadal poburujúcu pravdu za jej fotografiami.

Post-birthday carb fest 🍝 🍕 @hannah_mollyrose #London

A post shared by Amelia Liana (@amelialiana) on

Volá sa Amelia Liana, pochádza z Londýna a denne kŕmi svojich fanúšikov na obľúbenom Instagrame zábermi z rôznych svetových miest a dovolenkových destinácii. Tieto zábery však nie sú nedotknuté, prešli výraznou mierou editácie a teraz sa objavujú pochybnosti o tom, či Liana tieto miesta naozaj navštevuje. A vyzerá to tak, že nie. Fiktívne výlety a zrejme aj fiktívny život. Je naozaj smutné, že niekto sa nedokáže tešiť z toho, čo má.

Amelia pridala fotku, na ktorej sa má nachádzať v londýskom hoteli Shangri-La.

Takto však vyzerá jej posteľ, ktorá je až príliš podobná tej na prvom zábere. Avšak postele v tomto hoteli, vyzerajú úplne inak.

Dôkazov o nepravosti jej záberov je nespočetné množstvo.

Pred časom sa Liana vyjadrila k údajným špekuláciám o tom, že by zábery nemali byť reálne. „Snažím sa robiť zábery, ktoré vyzerajú dobre v prirodzenom svetle a za skutočných podmienok. Instagram je v súčasnosti veľmi uznávaná platforma, ktorú využívam, už tri roky. Naprieč týmto časom sa objavilo veľa možností  pre fotografov, umelcov a všetkých používateľov sociálnych sietí. Stále sa snažím nájsť nové techniky, aby boli moje obrázky pokrokovou a esteticky zaujímavou reprezentáciou skutočnej scény.“ Z týchto slov to vyznieva všelijako. Dokonca aj tak, že by skutočne mohla svoje zábery vyhotoviť v minulosti a neskôr ich vynoviť verziou, na ktorej sa nachádza ona. Ďalej Liana dodáva: „Nikdy nepoužívam editačné techniky na úpravu môjho tela, alebo tváre. To čo vidíte som ja.“ Je to z jej strany naozaj veľmi diplomatické stanovisko, no podľa všetkého sa už prezradila. Čo bude s jej kariérou fashion blogerky, uvidíme len časom.

Too pretty to eat… almost 😉🍦#Florence #Italy

A post shared by Amelia Liana (@amelialiana) on

Pozri aj: Šokuje ešte aj dnes. Príbeh ikonickej fotografie, na ktorej sa žena na ulici v Chicagu snaží predať svoje štyri deti, je na zaplakanie

indy100.com
Príbehy
0
Komentovať (0)