foto: Instagram (@iostergren)

Dlhé nohy a štíhla vytrénovaná postava priniesli švédskej fitness modelke slávu i dobré meno vo svete modelingového priemyslu.

Dostatočná telesná výška a štíhla figúra sú vo svete modelingu nepochybne jedny z najdôležitejších meradiel atraktivity a celkovej úspešnosti. Svoje o tom určite vie aj fitness modelka a kulturistka Ia Östergren, pochádzajúca zo švédskeho Štokholmu. Hoci v detstve bola iba nevýrazným dievčaťom, všetkým ukázala, že tvrdá práca a odhodlanie dokážu robiť zázraky. 

Modelka Ia Östergren je žena, ktorá očaruje verejnosť unikátnou krásou svojho vyšportovaného a zároveň štíhleho tela. Celková dĺžka jej postavy je 178 centimetrov. Výraznou črtou tejto kulturistky sú jej dlhé nohy, ktoré dosahujú dĺžku až neuveriteľných 108 centimetrov. Ia bola vždy vysoká a chudá, no ešte pred niekoľkými rokmi sa rozhodne nemohla popýšiť takým svalnatým a vytrénovaným telom, aké má dnes. Výsledok, ktorý dosiahla, si vyžiadal nemalú dávku driny a odopierania. Fotografie, ktoré boli urobené pred očividnou premenou jej postavy vám pomôžu uvedomiť si, ako tvrdo na sebe severská kráska zapracovala.

Dnes je Ia Östergren jednou z najznámejších fitness modeliek a kulturistiek v severských krajinách. Pred piatimi rokmi sa zosobášila so švédskym šampiónom v bodybuildingu, Torbjörnom Östergrenom, ktorému porodila dve dcéry. Ihneď po pôrode nabehla späť na zdravý životný štýl, a rýchlo sa tak dostala do formy. V roku 2014 sa Švédka Ia pustila do dokumentovania svojej „fitness transformácie“ prostredníctvom fotografií na svojom Instagrame. Bol to práve jej manžel, kto ju priviedol k láske v cvičeniu, a stal sa jej prvým osobným trénerom na ceste za lepším „ja“.

Nesúmerné a vychudnuté telo je pre túto škandinávsku modelku minulosťou. Tvrdá práca v posilňovni sa evidentne zúročila, a priniesla sladké plody v podobe úspešnej modelingovej kariéry. Svalnatému bodybuilderovi tak istotne môžu závidieť muži zo širokého okolia. Tiež sa však môžeme ubezpečiť, že takú figúru akú má táto 34-ročná fitness modelka, by odmietlo len máloktoré dievča. Dvojnásobná matka, kulturistka a modelka Ia Östergren má na Instagrame už takmer 140 000 sledovateľov. Viac ako polovicu jej fanúšikovskej základne na tejto sociálnej sieti tvoria práve dievčatá, pre ktoré je nepochybne veľkou motiváciou a dôkazom toho, že silná sebadisciplína prináša veľké výsledky.

Motto tejto úspešnej severanky znie: „Telo nasleduje to, o čom sníva myseľ.“

Nadchla vás fyzická krása tejto pehavej škandinávskej fitness modelky a kulturistky?

Pozri aj: Nosí plienky, v ústach má cumeľ a priateľ ju musí kŕmiť. 23-ročná Jess sa rozhodla, že bude žiť život ako malé dieťa

ofigenno.com, famousbirthdays.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy