TASR/AP

Nové silné zemetrasenie s magnitúdou 6,2 zasiahlo v pondelok Južný ostrov Nového Zélandu. Došlo k nemu niekoľko hodín po tom, ako si silnejšie zemetrasenie vyžiadalo dve obete na životoch a spôsobilo škody na budovách a infraštruktúre na východnom pobreží Južného ostrova.

Na snímke poškodené železničné koľajnice a štátna cesta po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom mestečku Kaikoura. 

TASR/AP

Na snímke poškodená štátna cesta po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom mestečku Kaikoura. Nové silné zemetrasenie s magnitúdou 6,2 zasiahlo v pondelok Južný ostrov Nového Zélandu.

TASR/AP
TASR/AP

Na snímke zasypaná štátna cesta po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom mestečku Kaikoura.

TASR/AP

Na snímke poškodená štátna cesta po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom mestečku Kaikoura.

TASR/AP

Na snímke Mary Kimberová stojí v kuchyni po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom meste Waiau.

TASR/AP

Na snímke poškodený historický kostol po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom meste Waiau.

TASR/AP

Na snímke trhliny v poľnohospodárskej pôde po zemetrasení 14. novembra 2016 neďaleko novozélandského mestečka Kaikoura.

KK27 Kaikoura - Na snímke trhliny v po¾nohospodárskej pôde po zemetrasení 14. novembra 2016 neïaleko novozélandského mesteèka Kaikoura. Nové silné zemetrasenie s magnitúdou 6,2 zasiahlo v pondelok Južný ostrov Nového Zélandu. Došlo k nemu nieko¾ko hodín po tom, ako si silnejšie zemetrasenie vyžiadalo dve obete na životoch a spôsobilo škody na budovách a infraštruktúre na východnom pobreží Južného ostrova. FOTO TASR/AP Cracks in farmland around Conway near Kaikoura, New Zealand, are seen after a powerful earthquake, Monday, Nov. 14, 2016. A powerful earthquake that rocked New Zealand on Monday triggered landslides and a small tsunami, cracked apart roads and homes, but largely spared the country the devastation it saw five years ago when a deadly earthquake struck the same region. (David Alexander/SNPA via AP)
TASR/AP

Na snímke poškodené železničné koľajnice a štátna cesta po zemetrasení 14. novembra 2016 v novozélandskom mestečku Kaikoura

TASR/AP

Na snímke železničné koľajnice sú zasypané po zosuve pôvody v dôsledku zemetrasenia.

TASR/AP
TASR
Príbehy
0
Komentovať (0)