foto: YouTube

Michal Blaško / / Lokál
Kreativita a vtip. Dve slová, ktoré absolútne charakterizujú tieto videá.

Internetom dodnes kolujú mnohé legendárne počiny, ktoré sa zapísali do našich hláv a len veľmi ťažko ich odtiaľ dokážeme vymazať. Poďme sa pozrieť na tie najlepšie, ktoré sme na internete našli.

Dano Drevo

Peter Popluhár sa v súčasnosti preslávil ako tvorca vtipných videí, v ktorých prezentuje svoje názory ale aj našu krajinu v mierne nezvyčajnom svetle. Jeho tvorbe však predchádzal trhák, ktorý bol jedným z prvých slovenských hitov internetu. Predabovaný film Harry Potter, ktorý niesol názov Dano Drevo sa dokonca nezaobišiel len s jedným dielom. Mierne poburujúca paródia, ktorá vyčarila úsmev tisíckam tíndežerov, je už dnes akýmsi slovenským YouTube kultom. Či už máte radi sofistikovaný, čierny, cynický alebo provokačný humor, určite si v prípade Dana Dreva prídete na svoje.

Pár Pařmenů

Ani Česi sa nenechali zahanbiť. Tí si však posvietili na legendárnu trilógiu Pán prsteňov. Vybrali najlepšie scénky a predabovali ich tak, že pri nich nie je možné nezasmiať sa. Teda, ak ste aspoň jednu časť z tejto trilógie videli v origináli.

We Are The World

Nie je to tak dávno, čo celé Slovensko „ohúrila“ slovenská verzia nádhernej piesne We Are The World. Zúčastnili sa na nej najväčšie spevácke esá našej krajiny a výsledok bol… no veď viete. Internet si zgustol a vzniklo aj takéto video.

Svišťaráda

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že podobné video by ste zvládli nahrať aj vy, a stali by ste sa tak súčasťou legendárnej spoločnosti slovenského internetu? Musíme povedať, že to nebolo nikdy ľahšie. Sami sme si to vyskúšali, a dopadlo to takto.

 

Alebo… takto

 

Dáte to práve vy na väčšieho pána? Kliknite TU a sami si zvoľte, či budete zastupovať reggae, hip hop, ľudovky či rock. Navoľte si efekty, aké len chcete, a hlasovaním vyhrajte skvelé ceny. Poďte do toho a pred letom si užite kúsok zábavy.


0
Komentovať (0)