Foto: Instagram (tomas_bezdeda)

Syn Tomáša Bezdedu čoskoro nebude jedináčik.

Je to len rok, odkedy sa rodina Bezdedovcov rozrástla a oni privítali na svete vytúženého synčeka. Teraz má však rodina ďalší dôvod na radosť. O rok budú o takomto čase už štyria.

Tomáš Bezdeda zdieľal s fanúšikmi na sociálnej sieti výnimočný moment. Jeho synček Jakubko totiž oslávil prvé narodeniny. Nie je to pritom tak dávno, čo Bezdedovci ukazovali fotky malého Jakubka so synčekom Adely a Viktora Vinczeovcov, či zábery z chlapčekovej prvej dovolenky pri mori

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Bezdeda (@tomas_bezdeda)

Bude mať bračeka

Prvý spoločný rok ako rodina však nie je jediným dôvodom na oslavy. Fotografie z Jakubkových narodenín totiž prezradili skvelú správu. Ivana na nich krája tortu, v ktorej sa skrýva modrá náplň – Bezdedovci totiž čakajú ďalšie bábätko a bude to chlapček.

„Jakubko náš, všetko najlepšie k tvojim 1. narodeninám. Verím, že sa ti darček bude páčiť a budete si s bračekom rozumieť,“ napísal hrdý otec k fotografiám.

Fanúšikovia Bezdedovcov tak nezahrnuli gratuláciami len malého Jakubka, ale tiež celú ich rodinku, ktorá sa už čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Medzi gratulantmi pritom boli aj Veronika Nízlová, Miro Jaroš, či Lenka Šóošová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Bezdeda (@tomas_bezdeda)

Uložiť článok

Najnovšie články