Michal Blaško / / Kultúra
Exkluzívny dvojkoncert 4-násobných držiteľov cien Radio_Head Awards 2014 – slovenskej skupiny Fallgrapp a legendárnej rakúskej formácie Sofa Surfers sa nezadržateľne blíži. Okrem nového singla Beyonder...

Exkluzívny dvojkoncert 4-násobných držiteľov cien Radio_Head Awards 2014 – slovenskej skupiny Fallgrapp a legendárnej rakúskej formácie Sofa Surfers sa nezadržateľne blíži. Okrem nového singla Beyonder Girl prinesú Sofa Surfers svoj nový, čerstvo vydaný deviaty štúdiový album Scrambles, Anthems and Odysseys”. Večer bude výnimočný aj vďaka skupine Fallgrapp  – pôjde o jej jediný full-live koncert  v Bratislave do konca roka.

Jeden z najúspešnejších rakúskych hudobných exportov súčasnosti Sofa Surfers sa vracia so svojím v poradí deviatym štúdiovým albumom. Scrambles, Anthems and Odysseys”, ktorý vychádza na CD, digitálne i vo forme exkluzívneho dvojvinylu. Pod originálny cover, ktorý spolu so skladbami na albume vytvára unikátny kompatný celok akejsi “akčnej hudobnej misie”, sa podpísal brazílsky grafický dizajnér Bruno Biazotto.

sofa surfers cs

Jednou zo špecifických charakteristík Sofa Surfers je hĺbkové prepojenie hudby s vizuálnou zložkou, vďaka čomu zvuk a obraz tvoria pôsobivý kompaktný celok. Dôkazom toho, že vystúpenia Sofa Surfers nie sú obyčajným koncertom, ale prepracovanou multimediálnou šou, je fakt, že videoprojekciu k novej koncertnej šou pre nich na mieru tvorí ich dvorný spolupracovník Timo Novotny. Uznávaný režisér rakúskeho pôvodu zaujal v roku 2012 filmom Trains Of Thoughtskritikmi vysoko oceneným dokumentom z prostredia metra veľkomiest New York, Los Angeles, Tokyo, Hongkong a Moskva, ktorý mal premiéru na Medzinárodnom Filmovom Festivale Karlove Vary.

Lístky na koncert získate cez predpredaj.sk, alebo ich môžete vyhrať v našej súťaži!

Vyhrajte dva lístky a nové CD Scrambles, Anthems and Odysseys

Jeden z Vás bude mať to šťastie a vyhrá dve vstupenky na koncert Sofa Surfers, ktorý sa uskutoční 10. decembra v bratislavskom klube MMC a k tomu aj ich nové CD, ktoré vyšlo na svetlo sveta len nedávno, 23. októbra. Stačí ak do 6. decembra odpoviete na súťažnú otázku: Z ktorej krajiny pochádza formácia Sofa Surfers?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Kristian Žužkovič.Komentovať (0)